​Акумуляторні батареї

Акумуляторні батареї відрізняються високим ступенем надійності, якістю і тривалим терміном експлуатації. Служать для забезпечення безперебійного живлення на об'єктах різного призначення. Купити якісний АКБ з гарантією від виробника можна в магазинах офіційних дистриб'юторів, які зможуть пред'явити сертифікати відповідності необхідним нормам безпеки і продуктивності.

Вы можете заказать и купить надежные и высококачественные промышленные акб для бесперебойного питания по самой выгодной и доступной цене, без накруток  и переплат.

Сфера застосування і особливості

АКБ (виробник Німеччина) виготовляються під суворим контролем якості. Розробка може ефективно застосовуватися в сфері забезпечення безперервного функціонування систем телекомунікацій, пожежної та охоронної сигналізації та ін. Промислові батареї відрізняються малою вагою і габаритами. Протягом заявленого виробником періоду експлуатації (від 5 до 12 років) не вимагають обслуговування (виробництво за технологією AGM). Переваги таких акумуляторних батарей, за які їх варто купити:

динамічні зарядні властивості, великий коефіцієнт самозаряда;

стабільність роботи в умовах короткострокових перепадів напруги;

безпеку експлуатації (герметизовані).

Акумулятори ефективно використовуються як джерело резервного живлення для виробничого обладнання, в вимірювальних приладах, інструменті і ін. АКБ функціонують в широкому діапазоні температур (від - 40 ° С до +60 ° С). Пристрої відповідає загальним технічним вимогам на електроживлення установки і обладнання.

види АКБ

В каталозі дистриб'ютора систем резервного і безперебійного живлення «Вибір» представлені різні марки від провідних світових виробників, в т.ч. і акумулятори. Офіційний сайт компанії дозволяє ознайомитися з технічними характеристиками кожної моделі. Виробник же заявляє про їх відмінностях:

GP - прилади загального призначення, розраховані на роботу протягом 5 років (260 циклів при повному розряді);

GPL - вдосконалене акумуляторне пристрій, зі збільшеним терміном експлуатації - до 10 років;

HRL - модифікація батареї, розрахована на 450 циклів при половинному розряді;

GPL - підвищений час роботи в буферному режимі (12 років), але може використовуватися і в циклічному;

OPzS - вимагають обслуговування, оптимальні для використання в аварійній ситуації тривалістю 1-10 годин;

EVX - тягові АКБ зі збільшеним числом циклів;

MTG - зроблені за офіційною технології nano-GEL, підвищена енерговіддача;

MB, MBG - розробка для яхт, моторних човнів, автокемпінгів; характеризуються потужним пусковим струмом, підвищеної циклічністю, стійкістю до розрядів;

HR - підвищена потужність;

МТ - стартерні акумулятори для мотоциклів, гідроциклів, скутерів, снігоходів і с / г техніки, мають високу енерговіддачею;

Power-Drive - призначені для автомобілів провідних марок, розроблені для експлуатації в екстремальних умовах.

Декларація якості продукції

Декларація відповідності Федерального Агенства Зв'язки

Висновки ВНІЇПО МНС "Про пожежовибухобезпеки".

Щоб купити акумулятори з гарантією якості від виробника, слід звернутися до офіційного дистриб'ютора. У каталозі компанії представлені всі види батарей, які виготовлені відповідно до чинних нормативів і стандартів безпеки. Реалізація та доставка виконується по всій території країни.

Похожие страницы: