Цікаві факти про Україну

Вареники також є популярним національним блюдом. Їх подають з десятками різних начинок. Гурмани неодмінно повинні ходити по продовольчих магазинах у великих містах, де можна купити дивовижні наповнювачі, приготовані за історичними рецептами. Їх готують з фруктів і ягід. Наповнювачі з різними лікарськими травами користуються великою популярністю у туристів. Іншим національним напоєм є Мід, що також є одним з найпопулярніших сувенірів.

Самые важные и интересные события в городе Чернигов и области доступны на портале chernigiv.one в любое удобное для Вас время бесплатно и без регистрации.

Храм донаторів - одна з найважливіших пам'яток Криму. Він розташований у неймовірно красивому місці, в одній з печер Ескі-Керменських гір. Неймовірно важко знайти цю дивовижну печеру, в якій зберігаються безцінні релігійні артефакти. Мандрівникам рекомендується відвідувати екскурсії з досвідченим гідом, інакше існує великий ризик втратити в лабіринті непереборних гір і густих лісів. Основними рисами древнього печерного храму є первісні фрески; На думку вчених, вони були написані в 12 столітті.

Згідно з однією з версій, храм був заснований заможною родовою родиною, ім'я якої залишається невідомою. В даний час є єдиний шлях, який бере початок у долині і поступово піднімається до входу в храм. Незважаючи на те, що святиню можна побачити здалеку, нелегко знайти шлях, що веде до нього серед густих заростей дерев і величезної кількості слідів. Прекрасні фрески і недоступність - не єдині відмінні риси Храму донорів. З давніх часів місцеві жителі вірили в чудову силу цих місць, що підтверджувалося дивовижними історіями людей, які відвідали святиню. Місхор А.І. Петрі, безумовно, виділяється серед найвідоміших пам'яток Криму; Він відкритий у 1988 році. Він бере свій початок у передгір'ях мальовничого села Місхор і відводить пасажирів на вершину Ай-Петрі. Канатна дорога завдовжки 2980 метрів. Проміжна станція знаходиться на висоті 391 метр, а кінцева станція знаходиться на висоті 1153 метри.

Будівництво канатної дороги почалося в 1967 році; перший проект потребував істотних змін. Країна, через яку проходить Місхор Ай Петрі, одночасно неймовірно мальовнича і складна; дуже важко було організувати канатну дорогу вздовж високих скель. На канатній дорозі працюють дві кабіни, кожна з яких вміщує 35 осіб.

Похожие страницы: