Сьогодні тут знаходиться більше 40 готелів

Північний Мале - це основний атол Мальдівських островів, на якому знаходиться і столиця країни місто Мале. Атолл розтягнувся на 69 км в довжину і в ширину - на 39 км. Сам Північний Мале складається всього з 50-ти островів, з яких місцевими жителями зайняті тільки 8 островів. Решта - це острови-готелі і острови, які здаються в оренду для приватних осіб, які бажають відокремленого спокійного відпочинку. Більшість островів-готелів знаходяться зовсім недалеко від аеропорту, що дозволяє заощадити і гроші, і час на трансфер до готелю. До цих готелів можна добратися на традиційних човнах (дхоні), а до тих готелів, що розташовані у видаленні від аеропорту, Вас доставить швидкісний катер або гідролітак, що значно заощадить Ваш час, адже на дхоні Ви добиралися б близько 4-х годин.

Острови Північного Мале Атола як туристична зона почали розвиватися набагато раніше, ніж інші курорти Мальдів, завдяки близькості розташування до міжнародного аеропорту. Сьогодні тут знаходиться більше 40 готелів, а невелику відстань до столиці дозволяє без праці зробити туди поїздку в будь-який час. Але, незважаючи на велику кількість готелів, що курсують по морю моторок і пролітають прямо над головами літаків, на архіпелазі можна знайти відокремлені містечка, які змогли зберегти атмосферу відгородженості від світу.


Прогулюючись по столиці, відвідайте численні магазини, якими рясніють головні вулиці, а статут, відпочиньте у затінку парків, розбитих навколо міста. Звичайно ж, повертаючись з туру на Мальдіви, потрібно привезти з собою сувеніри. Більшість сувенірних магазинів знаходяться на одній з основних магістралей Чаандані Магу. Раніше ця місцевість називалася Сінгапурський Базар, тому більшість сувенірів привозили із Сінгапуру. Зазвичай туристи привозять на пам'ять мальдівські мати, які плетуться з пальмового волокна, а також мініатюрні копії човнів дхоні. Нагадуємо, що вивозити з собою з країни корали, а також вироби з черепахового панцира і раковин перлинних устриць заборонено.

Похожие страницы: