​ЧИ ВАРТО БРАТИ КРЕДИТ ПІД ЗАСТАВУ КВАРТИРИ

Наявність відповідного майнового забезпечення дозволяє отримати вигідний кредит на велику суму. Якщо у вас у власності є квартира, ви можете залишити її банку в якості застави та отримати позикові гроші на оптимальних умовах. Кредит під заставу квартири одночасно і вигідний, і небезпечний вид грошової позики. Перш ніж приступати до її оформлення, слід зважити всі «за» і «проти».

Плюси кредиту під заставу об'єкта нерухомості

Для початку розглянемо позитивні сторони цього типу кредитування. Пропозицій отримати такий кредит багато, в основному це великі банки, що займаються іпотечним кредитуванням. Це вже плюс, тому що великі банки дорожать своєю репутацією і працюють повністю у відповідності з Законом про споживче кредитування.

Вы можете быстро и без проблем оформить кредит под залог квартиры https://unigroup.kiev.ua/kredit-pod-zalog-kvartiry на самых выгодных и доступных условиях, без скрытых процентов и платежей.

Основні плюси для позичальника:

Великий ліміт грошової позики. Максимально допустима для видачі сума кредиту залежить від двох параметрів - це ринкова вартість застави і платоспроможність заявника. В рамках заставного кредиту можна отримати пристойну суму з лімітом в кілька мільйонів. За стандартними споживчими програмами таких грошей не отримати. Тому, якщо вам потрібна велика сума готівкою, то кредит під заставу квартири допоможе це здійснити.

Стандартно банки видають до 60-70% від вартості застави. Наприклад, якщо квартира коштує 3000000 рублів, то можна отримати в борг 2000000. Але враховуйте, що для схвалення великої суми ви повинні володіти доходом, що дозволяє безпроблемно гасити позику.

Низька ставка відсотка по кредиту. Наприклад, якщо в Ощадбанку процентна ставка по простому кредиту без забезпечення становить 17,9% річних, то за аналогічною програмою, але за участю застави, ставка буде вже 15,5% річних. З огляду на великий ліміт позики, різниця в переплати істотна.

Для банку заставу є додатковою гарантією того, що він не втратить власні кошти і прибуток. Чи не буде позичальник справлятися з виплатами, банк пустить нерухомість з молотка і покриє борг разом з нарахованими відсотками та пенею. Саме за рахунок фінансової безпеки кредитори можуть встановлювати більш низькі ставки, якщо кредит забезпечений заставою. Основне правило кредитного ринку - чим менше ризиків, тим нижче ставка.

Якщо ви хочете отримати в борг пристойну суму, і у вас є у власності квартира, то є сенс оформити кредит із забезпеченням. Це можливість оформити вигідний кредит, ставки за такими програмами часто прирівняні до іпотечних, тобто невисокі в порівнянні зі звичайними споживчими кредитами готівкою.

Мінуси кредиту із заставою квартири

Цей вид позики одночасно і небезпечний для позичальника. Найголовніший ризик - це можливість позбутися власного житла. При оформленні кредиту із заставою нерухомості слід ретельно розрахувати власні сили і визначити, потягніть ви виплату настільки довгострокового кредиту.

Основні мінуси угоди:

Ризик втратити власне житло. Це найбільший мінус позики під заставу нерухомості. Якщо позичальник перестає платити за рахунками, рано чи пізно банк через суд виставить закладену квартиру на торги. Ні факт прописки неповнолітніх, ні те, що ця квартира є єдиною житловою власністю громадянина, що не будуть пом'якшуючими і не вплинуть на можливість банку забрати заставу і пустити його з молотка.

Великі штрафи при здійсненні прострочення. Відповідно до Закону про споживче кредитування при здійсненні прострочення накладаються пені в розмірі 20% річних від суми простроченого боргу. Крім того, продовжують нараховуватися встановлені договором відсотки. З огляду на, що при заставному кредитуванні йдеться про великі суми, то штрафи за прострочення виявляться пристойними по сумі. А якщо довго не платити, то сума вельми значно збільшиться.

Додаткові статті витрат. Перша стаття - це проведення експертної оцінки застави за рахунок позичальника. Але це невелика і одноразова видаткова частина, вартість послуги оцінки становить приблизно 3000-5000 рублів. Значна частина витрат - оплата послуг страхування. Так як майно залишається в заставі, банк повинен бути впевнений в його збереження. Якщо із заставою що-небудь трапляється, страхова компанія компенсує банку суму заборгованості. Плата за послуги страхування стандартно здійснюється при оформленні кредиту і далі щорічно у вигляді внесення 13-го платежу.

Це довгостроковий кредит, який зазвичай оформляється на тривалий термін в декілька років. Перед оформленням необхідно продумати всі можливі ситуації. Наприклад, якщо ви втратите істотний на даний момент джерело доходу, ви ризикуєте втратити своє житло. Не слід переоцінювати свої можливості.

Похожие страницы: