​Чистка водонагрівача

Чистка водонагрівача - це обов'язкова профілактика, щоб він працював безвідмовно і довгостроково! Регулярне чищення бойлера запобігає серйозним його поломки і, отже, солідні фінансові витрати на наступний більший ремонт водонагрівача або придбання нового приладу.

Ознаки того, що водонагрівач пора чистити:

довго став нагріватися;

збільшився витрата електроенергії;

часто став вимикатися;

К Вашим услугам профессиональная и качественная чистка бойлера в Одессе для эффективной работы техники по доступной и выгодной цене, без накруток и переплат.

з'явився шум при нагріванні.

Чистка водонагрівача запобіжить серйозні поломки

В надходить в бойлер воді з-під крана міститься безліч солей, домішок і хімічних елементів. При нагріванні води ці солі і елементи осідають на Тене, утворюється накип, що надає згубний вплив на роботу всього водонагрівача.

Без чистки бойлера утворюється товстий шар накипу, що призводить до неприємностей. Термостат реагує на температуру відкладення на Тене і вода значно перегрівається. Деформується прокладка, з'являються мікротріщини і в баку бойлера утворюється текти і пробивається струм. Може статися замикання і відповідні сумні наслідки аж до пожежі.

Щоб уникнути цих критичних інцидентів, слід періодично, а саме не рідше одного разу на рік, замовляти у фахівців чистку водонагрівача від накипу. Спеціаліст надає професійні послуги з ремонту та чищення водонагрівачів. Телефонуйте в нашу компанію і наш майстер якісно почистить всі основні робочі вузли вашого бойлера, який після чистки буде безперебійно функціонувати тривалий час.

Водонагрівальні пристрої використовуються не тільки в частих будинку, але і в квартирах під час сезонного відключення води та ремонтних робіт. Незважаючи на видиму надійність, ці прилади можуть виходити з ладу, значно знижуючи якість життя людини.

Надані для ремонту комплектуючі зроблені відповідно до актуальних стандартами якості.

1. Вода не нагрівається. Цей "симптом" сигналізує про поломку Тена, вихід з ладу електричного з'єднання термостата або про спільні проблеми в електроживленні пристрою.

2. Подається занадто гаряча вода. В даному випадку потрібно ремонт термостата.

3. Занадто часто повторюється цикл включення / вимикання. Проблема спровокована накипом в Тене.

4. З пристрою тече рідина. Причин такого явища багато - неякісна вода, відсутність заземлення, виробничий брак.

5. Поява системних помилок. Необхідно відновлення системи самодіагностики.

Похожие страницы: