Дізнайтеся більше про Київ
Тут мешкав козацький гетьман Петро Конашевич-Сагайдачний (близько 1610-22), що належав Київському Богоявленському Братству. У 1620 р. Єрусалимський Патріарх Феофан III відновив Українську Православну Церкву і Київську митрополію.
Самые интересные и важные события в городе Киев собраны на портале kiyevlyanka.info/uk и доступны в удобное для Вас время бесплатно и без регистрации.
Школа, заснована митрополитом Петром Могилою в Київському печерському монастирі, була об'єднана з братською школою в 1633 р., Щоб утворити знаменитий Київський Могилянський коледж (перейменований в 1701 році Києво-Могилянська академія). Під час козацько-польської війни гетьман Богдан Хмельницький і його армія торжественно вступили до Києва в грудні 1648 року. Його армія очистила місто від польських військ, а Київ став столицею Київського полку. Однак після Переяславського договору 1654 року у верхньому місті була збудована московська фортеця. У 1830-х і 1840-х роках, після придушення польського повстання 1830-1, відбувалася інтенсивна урядова русифікація міста. У 1835 р. Офіційно скасовано права Магдебурзького права Києва. Незважаючи на русифікацію і репресії, в Києві виник український національний рух. Там засновано таємне товариство об'єднаних слов'ян (1823-5) та Кирило-Мефодіївське братство (1845-7). Українофільське студентське товариство, яке згодом стало знаменитим Хромадою Києва 1859 року, мали серед своїх членів багатьох діячів, які прийшли грати провідну роль у розвитку сучасного українського життя ... Дізнайтеся більше про Київ, столицю України, і Київська область, відвідавши наступні записи:
Похожие страницы: