​Дизайн інтерєру будинку або квартири

Дизайн інтер'єра

Вам набрид звичайний інтер'єр квартири або будинку? Хочеться здивувати знайомих? Тоді приймайте найсміливіші рішення. Але для початку визначитеся, що Ви хотіли б змінити. Або Ви все-таки хочете грандіозних змін? Тоді вам просто необхідно кардинально змінити набридли дизайн інтер'єру будинку або квартири.

Цікаве рішення буде в поділі кімнати на дві зони. Перегородка може бути у вигляді дерева, шматка сиру з дірками. З цією метою використовуються фіранки з бамбука або соломи. Найпростішим рішенням буде застосування тканин різного кольору і якості для поділу простору. Тканина завжди створює відчуття затишку і тепла. Перегородка з акваріума може послужити для освітлення приміщення, надаючи житлу таємничості.

Express Tehbud предлагает Вашему вниманиюсвои услуги по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Привнесе в інтер'єр незвичайності і камін. Але, так як процес установки каміна дуже трудомісткий, то підійде помилковий камін. Каркас роблять з гіпсокартону, вгору викладають плиткою або штучним каменем. До речі, в його корпус ви можете вбудувати систему домашнього відеоспостереження МВК, яку ніхто і не помітить. А користь вона може принести в разі в разі непередбачених ситуацій.

Цікаве рішення для додання оригінальності житла - сконструювати подіум. Піднесений простір притягує погляди і створює відчуття комфорту. У маленьких приміщеннях подіум може носити практичне призначення. У ньому можна спорудити відділення для зберігання речей, тоді відпаде необхідність захаращувати і без того маленький простір шафами. Подіум можна зробити в будь-якому місці. У дитячій - туди діти зможуть складати книги, іграшки. Якщо подіум буде у ванній - приховати труби, інструменти. У передпокої - знайдеться місце для взуття. Все залежить, які цілі Ви переслідуєте.

Щоб подіум, дійсно, привертав увагу, продумайте освітлення в цій зоні. Для цього використовують вбудовані в підлогу, стіни, меблі, можна замовити натяжні стелі і в них вбудувати точкові світильники. Прожектор на стелі привнесе особливу виразність.

Різнокольорові вітражі, світильники хитромудрої форми можуть збільшувати або навпаки зменшувати простір інтер'єру. Тому їх використовувати необхідно грамотно.

Міжкімнатні двері зі скла дадуть простору легкості. Але треба пам'ятати, що холодні тони збільшать простір, а теплі тони зменшать. Легкість, легкість внесуть до Вашої оселі та дзеркала. Їх можна вбудувати в спинки ліжка, в полки в шафи.

Незвично виглядає в інтер'єрі колаж з фотографій, який замінить дорогі картини і внесе родзинку.

Дуже псують зовнішній вигляд інтер'єру батареї під вікном. І в цьому випадку допоможуть сміливі рішення. Короб для батареї можна обтягнути тканиною такий же фактури, як і штори. Якщо у Вас дерев'яні меблі, відмінно підійде дерев'яний короб. Короб може нести і практичне призначення. Для цього з боків короба вбудувати шухлядки.

Якщо Ви нічого не хочете переробляти, то в цьому випадку Вам допоможуть будь-які цікаві яскраві речі, якими варто доповнити простір і підкреслити індивідуальність.

Похожие страницы: