Фронтальні навантажувачі

Фронтальні навантажувачі - незамінна техніка при збиранні сміття, навантаження грунту, піску або щебеню. При необхідності машина має бути доповнений захопленнями для колод, бульдозерний ковшами, вилами, рулонними захопленнями для кантування і іншим навісним обладнанням. Вы можете заказать и купить фронтальный погрузчик по самой выгодной и демократичной цене, без накруток и переплат.

У нас можна придбати техніку на колісній і гусеничній базі. Перші більш маневрені, можуть працювати в умовах тісної міської забудови. Гусеничні навантажувачі призначені для будівельних майданчиків великого розміру, відрізняються підвищеною потужністю, вантажопідйомністю.

Технічні характеристики:

навантажувач мдсу. При виборі фронтального навантажувача для потреб конкретного підприємства необхідно враховувати такі характеристики:

потужність двигуна;

обсяг ковша;

максимальна висота підйому ковша;

вантажопідйомність;

габарити навантажувача;

витрата дизельного палива;

можливість установки додаткового навісного обладнання і т. д.

Незалежно від технічних можливостей фронтальні навантажувачі прості в управлінні, не вимагають великого простору для розвороту. У сучасних моделях кабіни ергономічні, відрізняються підвищеною комфортністю. За допомогою фронтальних навантажувачів проводиться захоплення матеріалів, їх навантаження і переміщення на невеликі відстань, різноманітні операції в ході проведення земляних та кар'єрних робіт. Ковшовий навантажувач може проводити прибирання снігу, укладання і транспортування вантажів, взаємодіяти з сипучими матеріалами. Колісний фронтальний навантажувач, який проводить вантажно-розвантажувальні температури. Взаємодіє з сипучими і кускових вантажами. Експлуатація здійснюється в діапазоні -20 .. + 40 ° C.

Колісний фронтальний навантажувач з Виривное зусиллям 10,5 т і вантажопідйомністю 3,4 т. Агрегатується ковшем з об'ємом 1,9 кубометрів. Застосовується для виконання землерийних робіт і вантажно-розвантажувальних операцій. Навантажувач характеризується збільшеною маневреністю за рахунок конструкції шарнірнозчленованою рами і наявності рульового управління, оснащеного зворотного гідравлічної зв'язком. Плавний рух і підвищена прохідність машини досягаються завдяки наявності потужного двигуна, використання шин з широким профілем і сучасної гідромеханічної трансмісії.

Експлуатується для проведення землерийних робіт, виконання монтажних і дорожньо-будівельних операцій, сільськогосподарських і такелажні роботи. Використовується спільно з щебенем, гірськими породами, піщаними грунтами.

Може експлуатуватися в суворих умовах. Використовується для кар'єрних і дорожніх робіт, землерийно-транспортних операцій, навантаження і розвантаження кускових і сипучих матеріалів, підйому руди, будівельних матеріалів і т.п.

Похожие страницы: