Гарний доглянутий газон

Райграс пасовищний: опис, характеристики і використання

Гарний доглянутий газон надає ділянці закінчений акуратний вигляд. Немає нічого кращого зеленої травички, яка розстеляється пухнастим килимом, вона красується своїм насиченим зеленим кольором, а тіло - приємною м'якістю. І немає нічого дивного в популярності газонних трав. Сучасні види газонних трав дозволяють отримати ідеальне результат навіть без залучення професіоналів. Необхідно лише підібрати відповідний вид трави і забезпечити необхідний догляд. Вы можете заказать и купить семена газонной травы в удобное для Вас время по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Вибір тієї чи іншої газонної трави залежить від кількості сонця на ділянці, типу грунту, кількості вологи, наявності можливості регулярного поливу і т.д.

Одна з найпоширеніших газонних трав - це райграс пасовищний. Це швидко зростаючий багаторічний злак, що формує яскраво-зелені пагони з м'якими листям. Його цінують за здатність швидко формувати килимовий газон.

Коренева система райграса пасовищного розташована в верхньому шарі грунту, він швидко вкорінюється, дає перші сходи вже через тиждень після посіву. Досить швидко він затягує своїми пагонами всю грунт.

Переваги газону з райграса пасовищного

Для газонів використовують як насіння райграса пасовищного без домішок, так і в складі трав'яних сумішей. Він обов'язково входить до складу спортивних газонів, оскільки стійкий до витоптування.

Газон з райграса дуже швидко формується і довго зберігає зелений колір, в більшості випадків він йде під сніг ще зеленим.

Газон з райграса багаторічного легко переносить часті скошування, відростає рівномірно.

Термін служби такого газону становить близько 5 років.

Також райграс пасовищний використовують там, де необхідно швидко закріпити нестійкий грунт, наприклад, на узбіччях доріг, невеликих схилах і т. П.

Особливості догляду за газоном з райграса пасовищного

Райграс пасовищний досить чутливий до складу грунту, йому ідеально підходять родючі грунти з хорошим дренажем. Ця газонна трава погано переносить відсутність вологи і багато сонця. Також цей вид газонної трави не варто використовувати на кислих грунтах.

Догляд за газоном з райграса пасовищного полягає в періодичному скошування і збиранні трави і регулярного поливу. Час від часу газон можна удобрити, це буде стимулювати зростання трави.

Газон з райграса пасовищного легко витримує серйозні навантаження. Він швидко відростає, тому безболісно відновлюється. Це його властивість використовують при створенні спортивних газонів і газонів на дитячих майданчиках.

Похожие страницы: