Гарячі тури: що це такеГарячі тури - це тури за 2-3 дні до вильоту.

Найчастіше «горять» безвізові країни, такі як Єгипет, Туреччина, Таїланд, В'єтнам, Домінікана та ін. З європейськими країнами складніше, потрібна відкрита шенгенська віза.
Вам не варто їхати в гарячий тур, якщо:

У Вас чіткі дати відпустки.

Ви хочете в конкретний готель.

У Вас великий список побажань до відпочинку.

Ви любите все «зважити і подумати».

Сегодня начиная ремонт или строительство каждому человеку нужно специальное оборудование. Поэтому купить инструмент в днр и получить профессиональную консультацию можно в интернет магазине ГАЛАКТИКА.

Варто розуміти, що «гарячі» тури це те, що залишилося. Якщо хоч з одним пунктом Ви погодилися, то Вам краще звернути увагу на інші акції, наприклад, «раннє бронювання».

Гарячі путівки зазвичай з'являються:

в міжсезоння, коли потік туристів вже спав (наприклад, Туреччина чи Греція в жовтні, Єгипет в грудні або лютому, країни Азії влітку)

якщо оператор не розрахував свої сили з чартером і залишилися вільні місця
в будь-який час може горіти готель, що не відрізняється гарною якістю обслуговування. Низький попит змушує готель постійно знижувати ціну.

Так що вибирати тури по акції «гарячий тур» найкраще людям, у яких повний робочий день, для тих, хто готовий взяти і поїхати прямо зараз. Не варто вибирати точні дати і готель, адже пропозиції Ви будете вибирати «на місці».

Загалом, гарячі тури ідеальний варіант для тих, хто просто хоче змінити обстановку, кому терміново потрібно відпочити або кому просто хочеться нових вражень.

Похожие страницы: