Головний плюс домашнього Майнінг

Головний плюс домашнього Майнінг полягає у відсутності вартості оренди. До того ж ціна однієї кіловат-години порівняно недорога - 1,26 рубля вночі і 4,65 рубля днем для Москви. Наше Майнінг-обладнання спочатку розміщувалося по домівках і на дачах.

Одного разу прийшов момент, коли стало просто незручно обслуговувати обладнання в різних точках міста і передмістя. Будинки з великою кількістю обладнання стає шумно, жарко і незатишно.

Вы можете заказать и купить все необходимое для майнинга на пруф оф стейк по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат в удобное для Вас время.

Якщо у вас 1-2 ферми, можна ужитися з ними в двокімнатній квартирі, а ось при більшій кількості відеокарт потрібно шукати інші варіанти розміщення. Квартири просто-напросто не розраховані на великі потужності, та й не хочеться закінчити як той хлопець з Новоросійська, спалили цілий будинок.

Майнінг цікавий тим, що цей бізнес легко масштабується. Ви можете купити 1 ферму за 315 тисяч рублів і отримати, наприклад, ті ж 315 тисяч рублів назад за рік. А можна купити 100 ферм на 31,5 млн рублів і отримати 31,5 млн рублів за той же період часу. І хоча чим більше ферм в мережі, тим менше прибутковість однієї ферми, ваші ферми в будь-якому випадку будуть краплею в морі.

Так що різниці в прибутковості з однієї ферми ви швидше за все не помітите. Заманливо, правда? Домашній Майнінг, на відміну від Майнінг в цілому, не масштабується. Одну ферму ви можете спокійно поставити на балконі, а ось 100 ферм там вже не вмістяться. «Але якщо у мене 100 квартир?» - скажете ви. Якщо це правда так, то який нафіг Майнінг, у вас і так все добре.

Майнінг-готелі

Сьогодні в мережі багато рекламних банерів з Майнінг-готелями. На перший погляд їх послуги здаються логічними, але на ділі вони підійдуть власникам 2-5 ферм або ASIC-Майнер. Якщо ж ви перевалили за 10-20 пристроїв, вигідніше знайти своє приміщення та облаштувати його. Не забуваємо, що Майнінг - це в першу чергу про швидкої окупності і прибутку.

Вибір приміщення для Майнінг

Оздоблення і місце розташування приміщення не особливо важливі. Тут краса не принесе грошей, тому вибираємо область і передмістя. Відмінно підійдуть старі заводи і інші подібні будівлі. Дах над головою обов'язкове, а ось опалення - немає, наші Майнер самі нагрівають приміщення.

Спочатку ми не хотіли витрачати багато грошей на вентиляцію приміщення, тому шукали високі стелі, нормальні площі і вікна на великій висоті, які можна відкрити або при бажанні прибрати. Все це дозволило звести до мінімуму витрати на охолодження обладнання.

Пола в нашому приміщенні не було. Ми постелили найпростіший фанерний стать, а цегляні стіни без обробки просто почистили і пофарбували фарбою, щоб з них не летіла пил. До того ж провели освітлення і повісили камери відеоспостереження, які працюють від ДБЖ і SIM-карт. Зум камер навіть дозволяє наблизити картинку з необхідним обладнанням і віддалено його оглянути.

Ціна кіловата

Вартість кіловата електроенергії і наявність достатніх потужностей в приміщенні - важливий момент. Все Майнер чули про чарівні тарифах в Іркутську і інших віддалених областях, де за кіловат просять 1-2 рубля. У самій Москві цінник теж частенько коливається на рівні 3 рублів.

Ми вирішили не експериментувати з відправкою наших ферм в Іркутськ і інші регіони. Також не купилися на доступні пропозиції в Москві і області, оскільки ціна в 3 рубля викликає недовіру.

5 рублів - реальна ціна без каверз і ризиків. Дорого? Давайте рахувати. Беремо для прикладу відеокарту GTX 1070, яка споживає 100 Вт на годину. В добу виходить 2,4 кВт. Множимо на 5 рублів і отримуємо 12 рублів витрат на електроенергію. Прибуток на даний момент з такою відеокарти $ 1,67 в день або близько 100 рублів. До речі, в грудні прибутковість дорівнювала $ 2-3. Можливо, такі часи скоро настануть.

Хтось скаже, що 12 рублів - суттєва сума і краще знайти місце з електрикою дешевше. Ми виступаємо за спокій і чесність, тому немає. Конвертувати електрику в криптовалюта і робити з 12 рублів кожен день по 100 рублів нормально. Ми не жадібні - нам вистачить.

проводка

У наше приміщення заходять хороші дроти, не дарма це раніше був цех заводу. Потім встановлюється лічильник, і далі проводка розкидається своїми силами. Не використовуйте існуючі дроти і тим більше дроти в стінах.

Похожие страницы: