Готові комплекти штор для вітальні

Головним елементом дизайну спальні і вітальні є штори. У сучасній архітектурі віконний отвір розташовується навпроти вхідних дверей. Входячи, в кімнату мимоволі погляд падає на карниз і його оздоблення, тому вони вважаються центральним елементом всього інтер'єру. Важливим фактором затишної атмосфери є те, який комплект готових штор Ви купите для свого житла. Історія цієї галузі дуже багата і сягає своїм корінням в Древній Єгипет. Заможні жителі Єгипту драпировали своїх покоїв красивими і багатими тканинами. Вони рятували від спекотного сонця і пилу прилеглих вулиць, крім того витончені полотна виглядали красиво і затишно. Традицію тканинної розкоші перейняла Стародавня Греція. З тих пір розвиток драпірування матеріалом йшло семимильними кроками. Тепер вся Європа обставляла свої будинки за останнім словом моди, і особлива увага приділялася штор. 

Сегодня рекомендуется приобрести готовые шторы для гостиной у компании ООО «Стайл Интерьер Деко» по выгодной цене и с гарантией качества.

Модний переворот в текстильній промисловості спричинив за собою нові віяння. Почалася епоха бароко - епоха розкоші і надмірності. Саме в цей час надавали великого значення добірці тканин до загальної гамі навколишнього оточення. На сьогоднішній день існує дуже великий вибір салонів з пошиття штор, які оформлять Вашу спальню красиво і не дешево. Рекомендуємо купити готові штори. Купити комплект готових штор дуже легко і просто. Наш менеджер відповість на будь-які питання, якщо Вам важко вибрати. Готові комплекти штор для спальні або вітальні - це, перш за все фіксована ціна. Завдяки численним фотографіям продукції Ви можете відразу бачити фасон і колір, який купуєте. Штори в спальню мають тасьму за допомогою, якої матеріал збирається по ширині Вашого карниза.

Розвинений технологічний процес 21 століття дозволив втілити різноманітні ідея дизайнера. Самий знайомий і популярний стиль це Класичний. Прямі полотна тканини і денна штора, спадаючі з карниза. Принцип Римських штор - це полотна з жорсткими вставками. Збираються горизонтально до верху. Австрійські штори також збираються до верху, відмінною рисою є рівномірно зібрані фестони. Цікавий стиль-Італійський збирається по діагоналі і не передбачений для повного закриття вікна. Комплект штор в вітальню краще підбирати не поспішаючи і продумати відтінки. У маленькій або великій кімнаті кольору можуть по-різному впливати на людину. У маленькому приміщенні найкраще підбирати світлі відтінки від ніжно-персикового до світло-коричневого. При низьких стелях потрібно врахувати, що готові штори для спальні з ламбрекеном візуально зменшать кімнату. У великих кімнатах і з високими стелями можна сміливо експериментувати не тільки з фасоном і стилем штор для спальні, але також з кольором. Людина, що кричить малиновий або яскраво жовтий не зіпсують загальний колорит, а підкреслять простір житла. Ламбрекен візуально зменшить висоту стелі і вплине на зменшення відлуння в кімнаті. Поспішайте купити готові штори в інтернет-магазині Полотно за найпривабливішими цінами.

Похожие страницы: