Конструктор футболок онлайн. Як створити макет.

НАВІЩО ВІН ПОТРІБЕН?

Привертає клієнтів, тому що відображає продукти і дозволяє робити на них зображення. Далеко не всі вміють працювати в фотошопі, але багато хто хоче показати свою ідею. Є клієнти, яким важливо відразу бачити результат або спочатку погратися, а потім вирішити. Також конструктор може використовуватися як каталог або простий конфігуратор. Це зручно на сайтах, де немає такої можливості. Ви маєте один самодостатній модуль на будь-якій кількості сайтів і можете вставляти його на будь-які сторінки, наприклад в пост блогу або давати посилання на замовлення потрібного продукту. Продукти харчування й налаштування будуть ваші.

Вы можете создать свою футболку быстро и без проблем с использованием конструктора футболок и купить неповторимый и уникальный дизайн по самой выгодной и доступной цене, без переплат и накруток.

Конструктор футболок онлайн. Як створити макет для друку?

Друк на футболках та іншої одязі досить затребувана послуга на сьогоднішній день. Інструмент конструктор футболок дозволить замовнику в режимі онлайн створити повноцінний макет, який в свою чергу донесе до виконавця всі особливості замовлення. Варто зазначити, що вихідні для нанесення необхідно відправляти на пошту (можна знайти в контактах), інструмент лише створює візуалізацію вашого проекту.

можливості конструктора

вибір кольору футболки (іншого виробу)

можливість завантаження власного зображення і розміщення його на макеті

гнучка робота з кожним шаром макета

накладення тексту з наступною налаштуванням його розміру, положення і кольору

трансформація об'єктів (обертання, зміна пропорцій, відображення)

збереження макета для сесії

конструктор футболок дозволяє завантажити готовий макет в 3-х форматах (.png, .pdf, .jpeg)

доступна швидка роздруківка макета і попередній перегляд в вікні lightbox

додавання QR-коду

вбудована лупа і функціональний зум

Інструкція по роботі з конструктором футболок:

Як вибрати колір футболки, тексту або елемента?

Заходьте в верхньому меню в розділ «Редактор верств», вибираєте шар «Футболка», клікаєте на колірній квадрат перед назвою шару (розташований зліва) і вибираєте колір. Аналогічним чином можна змінювати колір у тексту і завантажених вами зображень.

Як завантажити своє зображення в макет?

У верхньому меню вибираєте розділ «Додати зображення». З'явиться вікно, в яке ви можете перетягнути зображення або вказати шлях до нього на вашому пристрої.

Як додати текст?

У верхньому меню вибираєте розділ «Додати текст». З'явиться вікно, де можна додати текст. Редагувати і змінювати його можна безпосередньо на макеті.

Як завантажити готовий макет?

Під основним меню розташована область інструментів, серед яких і швидкий доступ до скачування макета. Вибираєте відповідний формат і завантажуєте ваш проект.

Похожие страницы: