Ковролін: особливості покриття

Килимові покриття відомі людству вже кілька сотень років, але якщо раніше вони були виключно предметом розкоші, то сьогодні таке покриття доступно кожному. Ковролін - рулонний килим - сьогодні став досить популярний завдяки різноманітним малюнків, м'якому, зручному покриттю, яке однаково приємно для використання як в житлових, так і в комерційних приміщеннях. 

Купить качественный ковролин тут Вы можете по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Дане підлогове покриття може без праці покрити всю підлогу в приміщенні. Ковролін, особливо з щільним ворсом, досить довго зношується, має грязеотталкивающими властивостями, що дозволяє успішно використовувати його в дитячих садах і школах.

Переиттяваги ковроліну:

Хороша звукоізоляція.

Ніяк не змінюється при перепадах температур, вологості.

Не має специфічних вимог до догляду.

Доступний за ціною.

Додатковий обігрів в зимовий час за рахунок збереження тепла між ворсом.

Різноманітна колірна гамма дозволяє вибрати покриття, яке ідеально підходить до вашого інтер'єру.

Створює затишок навіть в самому скромному приміщенні.

Доступна ціна! А регулярні знижки в «Будинок з комфортом» дозволять купити ковролін недорого.

Який ковролін купити?

Приємна текстура, різноманітні відтінки і доступна ціна дозволять вам зробити вибір на користь даного матеріалу, проте існує кілька різновидів ковроліну.

фото: великий вибір ковроліну і лінолеуму в СПб, оверлок килимів, ковроліну в СПб

купити ковролін в спб

види ковроліну

Вироблений сьогодні ковролін буває декількох видів структури: одношаровий, що представляє собою синтетичну тканину з волокнами ворсу, вплетеними в неї і двошаровий, в якому ворс і вторинна основа зафіксовані закріплює шаром.

Особливою різновидом ковроліну є палас. Це двостороннє покриття для підлоги з безворсовой поверхнею, при виготовленні якого використовуються різні техніки: машинна, ручна, а також їх поєднання. Паласи додатково декоруються аплікаціями і вишивками і відрізняються великою різноманітністю дизайнерських варіантів. Короткий ворс дозволяє отримати більш чіткий малюнок. У нашому магазині можна купити палас з оригінальним малюнком, - що дозволить значно освіжити інтер'єр без шкоди для загальної стилістики приміщення!

За видами ворсу покриття буває: коротковорсне (2-5 мм), із середнім (5-8 мм) і високим ворсом (понад 8 мм).

За матеріалом ковролін може бути штучним, тобто виробленим з поліестеру, поліпропілену або поліакрилу і натуральним, який виготовляється з натуральних органічних матеріалів: вовна, кокос, шовк, льон. Другий варіант отримав назву дитячий ковролін, так як натуральні килимові покриття користуються найбільшою популярністю для використання в дитячих кімнатах. Ви можете купити ковролін дитячий в «Будинку з комфортом» - висока якість, низькі ціни і яскраві фарби покриттів дозволять облаштувати кімнату для ваших чад при мінімальних витратах!

За способом плетіння ковролін буває: тканий, голкопробивний (коли в первинну основу за допомогою голок забиваються ворсові нитки), а також тафтінговий (ткана основа, прошита ворсовими нитками). Залежно від специфічних характеристик, змінюється і ціна на ковролін.

Похожие страницы: