Кріпильні елементи виготовлені з сталей.

Одним з найбільш ефективних способів захисту металу від корозії є легування. Цей метод особливо ефективний при експлуатації виробів в умовах механічної напруги і корозійних середовищ. Такі стали отримують шляхом додавання значної кількості хрому або хрому і нікелю.

Власне, нержавіючої сталлю і прийнято називати сталь з підвищеним вмістом хрому, додавання якого сприяє утворенню на поверхні матеріалу самообновляющиеся плівки окису хрому, яка і захищає виріб від іржі.

Вы можете выбрать и купить качественные и надежные крепежи на http://krepserp.ru/ по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат.

Кріпильні елементи, виготовлені з таких сталей, чудово зарекомендували себе в будівництві завдяки своїй високій надійності і міцності.

Нагадаємо, що сталь марки А2 - це нержавіюча аустенитная сталь типу вітчизняної 12Х18Н9Т, а сталь марки А4 - це кислостійка аустенитная сталь типу вітчизняної 10Х17Н13М2Т.

Досвідчений виробничник знає, наскільки часом буває важливо якість кріпильних виробів, які використовуються під час монтажу устаткування або його вузлів, оскільки втрати, можливі в результаті корозії, не обмежуються тільки заміною самих кріпильних елементів і витратами на захисні заходи, а можуть вести за собою зниження продуктивності обладнання і забруднення продуктами корозії кінцевого продукту.

Більш того, в результаті корозійних процесів можливий частковий або повний вихід обладнання з ладу, що в кінцевому підсумку веде до його простою або порушення якості продукції. Тому використання коррозионностойкого кріплення - запорука ефективності виробництва і якості продукції.

Крім виняткової опірності корозії, а також досить високу механічну міцність, кріплення з нержавіючих сталей володіє додатковими перевагами, серед яких:

нетоксичність;

гігієнічність;

стійкість по відношенню до кислот (особливо марка А4);

маломагнітні;

естетичність;

вогнестійкість.

Комплекс цих властивостей чудово зарекомендував нержавіючий кріплення в багатьох областях промисловості, а в деяких з них застосування такого кріплення просто незамінне:

будівництво та архітектура;

харчова промисловість;

приладобудування;

хімічна і нафтохімічна промисловість;

целюлозно-паперове виробництво;

електроенергетична промисловість;

транспортне машинобудування.

Пропонує зі свого складу найширший асортимент кріплення, виготовленого з нержавіючих сталей марок А2 і А4:

Наші фахівці нададуть технічні консультації, допоможуть підібрати кріпильні вироби по документації з урахуванням відповідності ГОСТ-DIN, а так же вибрати будь-який інструмент для монтажу і установки кріплення.

Похожие страницы: