Ксенонові фари - популярний тип освітлення

Ксенонові фари - популярний тип освітлення серед автовласників. У порівнянні зі стандартною лампою Н7, ксенон витрачає енергію в три рази повільніше, даючи в два рази більше світла. Ксенон встановлюють як на штатну світлотехніку, так і на додатково придбану оптику.

автомобільні лампи

На ринку автомобільних ламп ксенон представлений корейськими, японськими, німецькими та російськими компаніями. В Інтернеті є маса ресурсів, що пропонують ксенонове освітлення для автомобіля, наприклад, в інтернеті. При цьому особливого цінового розбіжності серед продукції різних марок немає.

Вы можете купить купить ксенон Харьков для безопасного и максимально яркого освещения автомобиля по самой выгодной и доступной цене, без переплат и накруток.

До плюсів варто віднести наступне:

термін служби близько 4 років, в тому числі і через відсутність спіралі, як у галогенок (для порівняння: гарантія на роботу галогенних лампочок діє всього до 200-500 ч., в залежності від марки);

температура лампи низька, скло фари не перегрівається, а значить, ймовірність появи тріщин від температурних перепадів практично мінімальна;

фари з ксеноном менш схильні до забруднення, оскільки скло не нагрівається і бруд не засихає;

це дійсно яскраво і красиво, такий автомобіль не залишиться непоміченим на дорозі;

така фара дає більш широкий світловий тунель, її випромінювання близько до спектру сонячного світла і висвітлює навіть об'єкти, що знаходяться за межами дороги на узбіччі.

автомобільні лампи

До недоліків відноситься:

складніша система управління, яка потребує установки додаткових блоків розпалу;

при перегорання однієї лампочки краще міняти обидві, так як випромінюється світло старої і нової буде різним;

необхідний постійний контроль за дальнім і ближнім світлом або автоматичний коректор світла, оскільки ксенонове освітлення може засліпити водія зустрічного автомобіля і створити аварійну ситуацію на дорозі.

Як визначити, що необхідно для установки такого освітлення, і вже можна вирушати на carlamp.com.ua/catalog за придбанням ксенонових ламп? В першу чергу потрібна інформація про наявні галогенних лампах. Якщо в автомобілі стоять лампочки H1, HB3, HB4, H7, власникам слід розглядати продукцію лише від корейського виробника. Якщо стоїть лампа типу Н4, є два варіанти: а) залишити тільки один світ: дальній або ближній, встановивши через перехідник ксенон D2S або D2R б) встановити спеціальну корейську світлотехніку.

Вибирайте тип автомобільного освітлення, не тільки виходячи зі своїх переваг, але і з технічних характеристик транспортного засобу.

Похожие страницы: