Квартири-студії в складі елітного житла

Це дозволило виконувати приміщення без типових планувань. Власники квартир у таких будинках могли використовувати простір на свій розсуд. В результаті багато хто відмовився від перегородок на користь розсувних ширм, установки меблів і декоративних бар'єрів.

Вы можете выбрать и заказать все для производства мебели по самой выгодной и доступной цене, без переплат и накруток. для ремонтных и производственных работ высокого уровня.

Такі квартири були по достоїнству оцінені молодими забезпеченими людьми. Вони зовсім відмовилися від будь-яких перегородок, використовуючи такі квартири для прийомів і вечірок. До вподоби припала студія без стін і людям творчих професій - художникам, скульпторам, дизайнерам, проектувальникам. Сьогодні на заході квартири-студії можуть не мати навіть кухні. І в інших країнах, і в Росії ціна на них зовсім невелика, це найдешевші бюджетні квартири. Зате вони стали улюбленим житлом студентів. У Росії все сталося з точністю до навпаки. Квартири-студії опинилися в складі елітного житла, чиї проекти виконуються на замовлення, так як стали скоріше наслідуванням, ніж архітектурним технічним рішенням. Квартири-студії мають наступні переваги:

хороше природне освітлення;

можливість перепрофілювання встановлених зон;

коридори і проходи відсутні, їх площа входить в загальну корисну площу квартири;

зменшення відстаней від однієї зони до іншої;

можливість створити оригінальний інтер'єр всього приміщення квартири.

У Росії квартири-студії мають найчастіше невелику площу, тоді, як на Заході це можуть бути дуже просторі приміщення вельми великої площі. Через це у квартир-студій в російському виконанні з'являється ряд негативних моментів:

вони підходять для проживання одного або двох чоловік;

квартири-студії можуть бути влаштовані далеко не в кожному будинку, так як багато житлових будинків проектувалися з розрахунком на прийняття навантаження внутрішніми опорними стінами;

якщо квартира-студія виконується з уже існуючою квартири, то не уникнути переробки всіх інженерних систем; багато з них монтуються в стінах.

Покупцями настільки недорогого варіанту житла зазвичай є молоді люди, нещодавно створили сім'ю, самотні пенсіонери, неповні сім'ї з дітьми.

Як і інші квартири, квартири-студії мають нормальні показники. Це - висота стель, площа квартири, вартість квадратного метра. Для квартир-студій звичайною справою є наявність високої стелі, а площа таких квартир може бути різною. Але зазвичай - це невеликі квартири, площа яких порівнянна з площею однокімнатної квартири. Вартість 1 квадратного метра для квартир-студій невелика. Як вже зазначалося, вони є найдешевшими бюджетними квартирами.

Похожие страницы: