Міська перерва в Харкові

Перша церква на місці собору була заснована ще в 1655 році; воно неодноразово знищувалося і повністю перебудовувалося. Собор отримав свою назву лише в середині 19 століття. Тут зберігається кілька безцінних релігійних реліквій. Серед інших релігійних об'єктів слід згадати собор Василя і Успенський собор; остання не змінилася з середини 19 століття. У місті є десятки цікавих музеїв і відмінні театри. Історичний музей, Музей мистецтв, Музей популярних мистецтв і Морський музей повинні бути включені до програми, яка обов'язково має бути доступною. Шанувальників театрального мистецтва захопить театр опери та балету ім. Лисенка; Молодші відвідувачі полюблять театр ляльок.

Самые важные и интересные события в городе Харьков и области доступны на портале Харьков в любое удобное для Вас время бесплатно и без регистрации.

Далі

У розділі нижче Ви можете отримати один з наших екскурсійних або міських відкриттів по Харкові та околицях. Наш сайт пропонує 10-30% нижчі ціни на квитки, у порівнянні з покупкою в автономному режимі на місці.

Міський перерва в Харкові. Ідеї активного відпочинку для Харкова - атракціони, відпочинок і нічне життя

Харків Харків пропонує великий вибір прекрасних парків. Парк Горького та парк Шевченка вважаються найбільш захоплюючими, а в теплі місяці сім'я просто не знайде кращого місця для відпочинку. Парк Шевченка славиться вишуканим дизайном; на її території розміщений Харківський дельфінарій. Є також незвичайний пам'ятник футбольному м'ячу; кожен день він приваблює любителів спорту робити з ним фотографії. Парк Горького має безліч різноманітних атракціонів; в ньому є чудове поромне колесо та ігрові майданчики для маленьких дітей.

Екскурсія по культурних пам'ятках Харкова - цікаві місця для відвідування

Харків готовий запропонувати своїм гостям величезну кількість захоплюючих екскурсій. Старовинні вулиці та площі, знамениті історичні місця та пам'ятники, церкви, музеї, театри та ландшафтні… Відкриті

Ті, хто вважає за краще проводити час на свіжому повітрі, відвідують Харківський зоопарк, де мешкають екзотичні тварини. Серед його мешканців тигри і леопарди, ведмеді і гірські вівці, соколи і павичі. Відвідувачам дозволяється годувати тварин і фотографувати з ними.

Похожие страницы: