Місто і регіон після Хмельницького

Богдан Хмельницький був козацьким воєначальником і батьком української нації. Він звільнив Україну від правління Польщі і зберегла свою національну ідентичність, підвівши її під протекторат Росії. Зрештою він привів його до "вічного союзу" всіх Рус - Малої (Україна), Білої (Білорусі) і Великої Росії. Український народ назвав місто і регіон після Хмельницького, а його імідж залишається центральною фігурою на картинах, пам'ятках і пам'ятках, а також на українській валюті.

Самые важные и интересные события в городе Хмельницкий и области доступны на портале khmelnytskyi.one в любое удобное для Вас время бесплатно и без регистрации.

Перші роки

Богдан Хмельницький народився близько 1595 року в родині козацького офіцера, який служив в армії під польською короною. До приходу в армію Хмельницький здобув освіту в єзуїтському коледжі - це дало йому широкі знання світової історії та вільне володіння польською та латинською мовами. Однак, на відміну від багатьох інших студентів-єзуїтів, він не охоплював римський католицизм, але дотримувався грецького православного християнства.

Після закінчення Хмельницького він приєднався до армії батька і взяв участь у польській війні з турками. У 1620 році польські війська були знищені в битві при Цекорі, а його батько був убитий. Хмельницький був захоплений в полон турками. Два роки він провів у неволі, а його мати збирала гроші на викуп. Незважаючи на напружену рабську працю на галерах турецького флоту як гребного весларя, час, проведений у неволі, зробив Хмельницького сильнішим і мудрішим - він навіть освоїв турецький і татарський, що пізніше сприяло його успіху як лідера.

Військова служба з козаками

У 1622 році Хмельницький остаточно повернувся додому. Він приєднався до військ зареєстрованих козаків, які служили польському королю. Козаки традиційно населяли землі сучасної України, однак вони були народом без жодної країни, який колективно вирішив продати свої військові служби. Багато козаків були перераховані в спеціальному реєстраторі, створеному Польщею, і їм було виплачено високу заробітну плату. Хмельницький зробив собі ім'я в смоленській війні проти Московії (московське царство, яке на той час набирало сили і намагалося розширюватися на Захід) і навіть отримало особливу соболь від польського короля Владислава IV за хоробрість.

Орленов А.О.

Похожие страницы: