МУЗИКА ДЛЯ БІЗНЕСУ

Не секрет, що музика вже міцно увійшла в наше життя. Вона зачіпає всі сфери діяльності людини, в тому числі і бізнес структури. Зараз завдяки такому поняттю, як аудіобрендінг, у компаній з'являється можливість торкнутися ще один орган почуттів потенційного клієнта. Погодьтеся, часом він буває нав'язливий і дратує. Це тільки відштовхне від Вашого товару або послуг, що надаються. І навпаки, грамотно пророблений аудіо образ допоможе залучити клієнтів, які напевно порадять Вас своїм знайомим.

Існує величезна кількість варіантів застосування аудіобрендінга в вашому бізнесі. Це може бути використання музики в громадських просторах, музика в режимі очікування телефонної лінії, гімн компанії, музика в рекламі і багато інших можливостей використання

Якщо ваша компанія спеціалізується на обслуговуванні клієнтів і у неї є свій колл центр, то важливим аспектом його існування буде фонова музика, яка лунає на лінії під час очікування. Якщо вона буде напружувати слух клієнта, то, скоріш за все, він покладе трубку і звернеться до вашого конкурента. А якщо він почує ненав'язливу мелодію, яку буде наспівувати під ніс, то, скоріше за все, ця людина стане вашим постійним клієнтом.

Лучшая музыка от Ummon в свободном доступе. 

Це може бути також Гімн вашої компанії, який може бути використаний у всіх продуктах: рекламі, відбиття між музикою в приміщеннях, збірниках - загалом, скрізь, де ви тільки зможете придумати.

Ще ви можете розглянути наступні варіанти використання музичних композицій:

1. МУЗИКА ДЛЯ ГРОМАДСЬКИХ ПРОСТОРІВ

Для того щоб Ваш заклад / офіс / магазин / кафе / ресторану / медичного центру і т.д. запам'яталися клієнтам, а також у них було бажання повернутися, необхідно опрацювати цілий ряд важливих дрібниць. Не варто забувати і про музику серед цього списку. Адже крім усього іншого, музика, якої ви вирішите прикрасити ваше простір, не тільки додасть особливу атмосферу і наповненість, але ще і допоможе виділити вас серед конкурентів. Також, якщо ви займаєтеся роздрібними продажами, музичний фон допоможе вам налаштувати ваших покупців на потрібний лад. Вченими давно доведено вплив музики на формування бажання купувати більше і швидше. Ну і звичайно, найголовніше, музика може залучати додаткову аудиторію вашого бізнесу. Може спрацювати як сарафанне радіо, коли ваші існуючі клієнти будуть розхвалювати вас друзям. Так і може спрацювати фактор несподіванки, коли просто йдучи по вулиці або по торговому центру, людина почує свою улюблену пісню і зайде подивитися, що у вас відбувається.

Похожие страницы: