Натяжні стелі

Як виробник, постачальник і інсталятор нам подобається думати, що ми знаємо дещо про натяжні стелі.

Отже, ось наше ілюстроване керівництво про те, як встановити натяжна стеля за кілька простих кроків.

Якщо вам більше подобається відео, будь ласка, перейдіть прямо до нижньої частини цієї посади. Ви можете замовити полотно для натяжної стелі за самою вигідною та доступною ціною.

1. Вирішіть використовувати натяжну стелю

Ми є постачальником натяжних стель, але ми повинні бути чесними, є певні обставини, коли натяжні стелі можуть бути не кращим варіантом. Чи не забагато обставин, хоча! Основні переваги натяжних стель полягають в тому, що їх можна встановлювати набагато швидше, ніж інші варіанти стель (див. Нашу порівняльну таблицю), вони прості в обслуговуванні і дешеві в обслуговуванні, а також мають різну обробку, включаючи стелі з печаткою! Вони також дуже довговічні, безпечні і надійні. З усіх цих причин вони є дуже популярним вибором для медичних, освітніх і оздоровчих інтер'єрів, таких як бари, ресторани, басейни та спортивні зали.

Виберіть свою тканину

Отже, ви прийняли мудре рішення піти розтягнути, але яку тканину і колір ви хочете? Глянець, сатин або матове покриття? Напівпрозорий або фасонний? Або, можливо, ви хочете надрукувати ваше улюблене зображення або логотип компанії на стелі. Виберіть свого постачальника

Після того, як ви вибрали свій дизайн, вам потрібно вибрати постачальника. Гарантує найнижчі ціни на ринку, і ми знаходимося в унікальному становищі, щоб запропонувати повний спектр послуг; від виготовлення вашої тканини до остаточної установки і подальшого догляду. Але ми все ж радимо вам отримати пропозиції від низки постачальників і вибрати для вас відповідного постачальника. підготувати кімнату

Якщо ви зазвичай обштукатурюють свою стелю, вам сподобається цей крок. Кімната не повинна бути повністю очищена. Можливо, вам знадобиться трохи місця, але крім цього, підготовка приміщення не потрібно. Ви можете більш-менш почати установку миттєво!

Похожие страницы: