Натяжні стелі з насиченими кольорами і відтінками

Сучасна гамма натяжних стельових покриттів налічує кілька сот відтінків, які можна підібрати для будь-якого приміщення. Ці стелі створюють життєвий простір відповідно до запитів власника будинку. Важливе місце в цьому переліку займають червоні і помаранчеві кольори.


Червоні натяжні стелі

Яскраво-червоний - колір енергії і життя, який сприяє підняттю настрою. Натяжні стелі таких тонів органічно виглядають майже у всіх житлових приміщеннях. Ефектними і сучасними стануть в такому колірному рішенні вітальня, кухня, ванна, інші кімнати. Сімейне застілля у вітальні з червоним стелею стане яскравим, незабутнім і веселим. Кухня з червоними стельовими поверхнями постане сучасної і незвичайної, а ранок в такій ванні завжди буде вселяти бадьорість і хороші відчуття.


Мабуть, єдиним приміщенням, в якому не рекомендується установка червоних стельових покриттів, є спальня. Вважається, що червоний колір не сприяє спокійному сну. Однак існує маса дизайнерських рішень, що дозволяють облагородити спальню, поєднуючи червоні відтінки з іншими, більш спокійними кольорами. У будь-якому випадку, при виборі червоного натяжної стелі для того чи іншого приміщення, обов'язково потрібно проконсультуватися з досвідченим дизайнером, який врахує всі особливості конкретного інтер'єру.

Завжди актуальні ціни на натяжні стелі в Києві.


Помаранчеві натяжні стелі

Помаранчеве колірне рішення натяжних стель є дуже ефектним і сміливим. У наших не надто яскравих природних умовах, в яких часто відчувається брак світла, помаранчеві відтінки для натяжних поверхонь допомагають надати домашнім інтер'єрів почуття святковості та позбутися від нестачі соковитих кольорів в довгі зимові холодні вечори. А при правильному підборі електричного освітлення (в т.ч. люмінесцентного) власнику будинку забезпечено яскраве весняне сонце.

Помаранчеві натяжні стелі, які використовуються в кухні, сприяють бадьорого настрою і покращують апетит всієї родини. Органічним таке колірне рішення буде виглядати у вітальні, даруючи всім присутнім відчуття свята. Єдиним відносним обмеженням застосування оранжевого кольору є спальня і дитяча кімната. Однак в поєднанні з іншими квітами, помаранчевий цілком може застосовуватися і тут. Головне при виборі відтінку - завжди потрібно керуватися смаком, почуттям міри і враховувати рівень освітленості приміщення.

Похожие страницы: