​Навіщо необхідна термоізоляція

Навіщо необхідна термоізоляція фасадів.

Можливо, ми не помічаємо цього, але будівлі з неякісною ізоляцією втрачають велику кількість енергії. Щоб вирішити цю проблему, необхідна термоізоляція фасадів, значно скорочує енергоспоживання в осередках, яке йде на опалення і кондиціонер. Вы можете заказать и купить Termoplaza 225 Ватт по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат. Це має на увазі енергозбереження до 50% і скорочення впливу на навколишнє середовище.

Таким чином, термоізоляція виходить на перший план. Вона стала не просто важливим, а життєво важливим питанням, яке слід враховувати при будівництві та реконструкції будівель.

При кріпленні готової термопанелі до фасаду, з допомогою відповідних кріпильних систем, ми уникаємо втрати тепла в зимовий період і нагрівання стін і внутрішніх приміщень в літній. Термопанель створює оптимальну температуру і відчуття комфорту в будь-який час року.

Крім того термопанелі перешкоджають утворенню конденсацій і покращують акустичну ізоляцію, за рахунок видалення внутрішньої вологості і ржавость, а також знижують рівень шуму з вулиці.

Термоізоляція захищає від загоряння завдяки невозгораемий мінеральному волокну і є важливою для будь-якого типу споруди.

Після установки не потрібно експлуатація або підтримка: термопанелі надійно кріпляться до стіни, і не підлягають зняттю або псування протягом 40-75 років. У багатьох випадках їх корисна життя навіть перевищує цей термін.

Існують різні системи теплоізоляції зовнішніх фасадів:

-Система ізолюючих панелей зі штукатуркою, що використовуються в пошкоджених фасадах, які підлягають ремонту або в фасадах, в яких неможливо відрегулювати товщину,

-Система вентильованих фасадів з широким вибором варіантів обробки і додатковою перевагою установки в будівлі між камерою і ізолятором. Найбільш використовуваними матеріалами є скловолокно, мінеральна вата або поліуретанова піна.

-Проектіруемая ізолює система, переважно використовується в серединних фасадах, які залишаються на увазі після знесення суміжного будівлі, а також у внутрішніх фасадів у внутрішньому дворику, де естетичний фактор не є вирішальним.

Як ми вже дізналися, термоізоляція фасадів пропонує різні переваги і дозволяє вибрати бажаний вид ізоляції. Ми радимо вам не чекати і вибрати термоізоляцію. Вам гарантований максимальний комфорт у вас вдома, ідеальна температура, відсутність шуму і мінімальні витрати.

Похожие страницы: