Найкраща програма для конвертування аудіо

Зараз практично кожен користувач ПК здатний знайти в інтернеті необхідний файл, будь то текст, аудіо або відео. Але чи буде цей файл відкриватися на будь-якому пристрої без використання додаткових програм? Далеко не завжди. Більш того, дуже часті ситуації, коли необхідний файл присутній виключно в форматі, що рідко зустрічається який не розпізнається ПК, планшетом або телефоном. Що ж робити? У цій ситуації користувачу доводиться звертатися до послуг конвертерів.

В даний час можна знайти величезну кількість конвертерів. Одна програма-конвертер може бути хороша для текстових файлів, інша - для аудіо, третя середньо справляється і з тим, і з іншим. Як же знайти найбільш якісну програму?

Сегодня перевести формат любого аудио файла может каждый желающий. Современный и интуитивно понятный онлайн конвертер аудио не только облегчит Вашу работу, но и подарит настоящее удовольствие от ее использования! Ничего лишнего! Только самые популярные форматы конвертации.

Один з головних плюсів полягає в тому, що конвертер здатний розпізнати більше 50 різних аудіо форматів, що значно полегшить Вам роботу. Таким чином Ви легко зможете перетворити будь-якої маловідомий формат в звичний MP4 або WAV і з легкістю відкрити його на своєму пристрої. Але як перетворити файл в інший формат? 

Необхідно дотримуватися нескладного алгоритму:

1) Переходимо на головну сторінку і вибираємо, в який саме формат ми будемо конвертувати (при цьому початковий формат файлу значення не має).

2) Після цього необхідно завантажити вихідний файл. Це робиться будь-яким з трьох способів:

Завантаження з диска комп'ютера
Вставка робочої посилання на файл
Завантаження файлу з хмарного сховища

3) Можливе внесення додаткових налаштувань в підсумковий аудіо файл. Це робиться за допомогою блоку "Додаткові налаштування".

4) Після закінчення редагування необхідно натиснути кнопку "Перетворити файл", і в ту ж секунду почнеться трансформування початкового аудіо файлу в новий формат. Зручно, що завантаження файлу на комп'ютер починається автоматично.

У сервісів є ще одна цікава особливість: при завантаженні відео-файлу можна вивести його звукову доріжку, тим самим роблячи свого роду конвертацію відео файлу в аудіо файл будь-якого формату.

Похожие страницы: