Інформація про новобудови

Зростання кількості населення позначився на динаміці будівництва в місті і передмісті. На ринку житла є, що вибрати. В інтернеті постійно з'являється інформація про новобудови, які зводяться в різних районах міста.

В умовах жорсткої конкурентної боротьби будь-який з будівельників намагається запропонувати новому клієнтові найбільш привабливий варіант нерухомості, обіцяючи цікаву комфортну планування, будівництво будинку із застосуванням сучасних технологій і екологічно чистих будматеріалів, присутність великої побутової та соціальної інфраструктури, а також ймовірність придбати житло «під ключ» або самому розробити обстановку.

Вы можете заказать и купить металлоконструкции любой сложности для строительных работ по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Але за квартиру доведеться заплатити кругленьку суму, тому мало хто поспішає вірити рекламі і обіцянкам з яскравих сторінок інтернет-ресурсів. Ймовірні покупці намагаються зібрати максимум відомостей про об'єкт передбачуваного вкладення грошей, порівнюючи всі достоїнства і недоліки з вартістю квартири. Розглянемо найбільш вигідні житлові квартали північної столиці, які будуть здані в наступному році, для спрощення вибору з різноманіття варіантів.

Квартири обіцяють бути максимально зручними, але за вартістю вони будуть наближені до класу «Економ».

На планах будівельників перша черга буде складатися з трьох високих різних по поверховості будинків, побудованих з цегли і моноліту. У плані кілька версій квартир типу студій площею від 23,44 до 31,70 м. Кв., Однокімнатні площею до 50,88 м. Кв. і двокімнатних до 70,46 м. кв. Є кілька і трикімнатних площею до 86,21 м. Кв.

Задум забудовника полягає в тому, що клієнт може переїхати в квартиру в будь-який момент, так як всі вони виконані «під ключ».

План передбачає благоустрій прибудинкової простору і потрібну для проживання інфраструктуру, до якої відносяться:

дві школи

чотири дитячих садки

ігрові зони і спортмайданчики

зелені насадження

підземні парковки і стоянки біля під'їздів

на перших поверхах передбачені площі під перукарні, магазини, аптечні пункти та банки

Житловий комплекс прекрасно підійде сім'ям, які хочуть жити в екологічно чистому районі, де є ліс і можна проводити пікніки на свіжому повітрі.

Якщо говорити про транспортній розв'язці, то в 15 хвилин ходьби буде побудована станція метро, до якої можна також проїхати на автобусі або маршрутці. Тим, у кого є машина, потрібно проїхати всього 10 хвилин до обвідного шосе.

Купити квартиру за допомогою таких дій:

За допомогою одноразової оплати

через іпотеку

В розстрочку

Скористатися програмою іпотеки для військових

За планом 30% плюс 70%

Якщо говорити про ціну, то забудовник називає такі суми:

Покупцям пропонують на вибір студії, 1,2,3-кімнатні квартири, а також європейську версію квартири зі спільною кухнею-їдальні S-83,79 м. Кв.

Будь-яка квартира буде мати величезний балкон. Комплекс буде видно здалеку, так як будівельник вибрав барвисті фасади для будинків, які будуть поєднуватися з яскравими геометричними формами під'їздів. У двох будинках передбачається великий простір для розміщення колясок та інших великих предметів.

Квартири будуть з чорновою обробкою, але все потрібне для ремонту клієнт може дозволити собі на поверх за допомогою ліфтів. Здача будинків призначена в кінці наступного року.

Переваги проживання:

Закрита територія з ділянкою для прогулянок і дитячими майданчиками.

Парковка для жителів і гостей.

Побудована поліклініка і лікарня.

Школа і дитячі сади.

Перші поверхи займуть організації соціально-побутової інфраструктури.

Похожие страницы: