Огляд визначних місць Києва

Огляд визначних пам'яток Києва - що подивитися. Повний путівник

Для того, щоб познайомитися з усіма визначними місцями Києва, вам знадобиться більше одного дня довгих прогулянок. Однак вам не знадобиться транспорт, оскільки всі головні пам'ятки цього міста розташовані неподалік.

Головна вулиця міста називається Хрещатик. Ми пропонуємо розпочати спостереження за містом. Варто також згадати, що ця вулиця є однією з найширших у світі. У вихідні дні рух транспорту закривається на Хрещатик, тому пішоходи можуть насолоджуватися різними архітектурними пам'ятками цього місця, дивитися на пам'ятники і скульптури. Будинки на вулиці були зроблені в різні епохи, тому їх поєднання незвичайне і дуже цікаве для відвідувачів. Тут ви знайдете безліч сучасних ресторанів, які пропонують широкий вибір національних і європейських страв, а також численні торгові центри і бутики.

Самые важные и интересные события в городе Киев и области доступны на портале Киев в любое удобное для Вас время бесплатно и без регистрации.

Сімейний відпочинок з дітьми в Києві. Як розважити свою дитину, речі, щоб показати дітям.

Вибір розваг для відпочиваючих з дітьми в Києві просто широкий. Вони обов'язково повинні відвідати Київський зоопарк. У цьому великому зоопарку можна побачити тварин з усіх куточків ... Відкрити

Цінителі театру повинні прогулятися по вулиці Городецького і подивитися на театр Івана Франка. Президент Палас розташований неподалік. Там же можна побачити ще одну цікаву будівлю - будинок з химерами.

Ще одне цікаве місце, Золоті ворота, розташоване недалеко від головної вулиці. Колись ці древні ворота були головним входом міста. Коли гості увійшли до Києва, перше, що побачили Софійський собор, побудований у XI столітті. Сьогодні його стіни зберігають велику колекцію реліквій і фресок, які традиційно вражають людей. Протилежною стороною Софійської площі є місце розташування пам'ятника Богдана Хмельницького та Михайлівського собору. Коли ви втомилися від прогулянок у цьому місті, ви можете здійснити фунікулер, з якого відкривається чудовий вид на Київ. Це лише деякі пам'ятні місця, які варто відвідати, коли ви перебуваєте в Києві.

Кухня Києва для гурманів з найкращими ресторанами і кафе

Вибір найкращого серед сотень київських ресторанів нелегкий. Почнемо розповідь про найбільш привабливі гастрономічні місця, що цікавлять, з оглядом національних

Похожие страницы: