Оренда офісів та торгових приміщень

Оренда офісів та торгових приміщень: переваги, недоліки та формування ціни

Не всяке підприємство в змозі придбати або побудувати будинок з метою розмістити там магазин чи офіс. Розглянемо в подробицях основні переваги та недоліки, які має оренда офісів і чому залежить вартість цих об'єктів.

Переваги орендованій нерухомості

Оренда об'єктів для здійснення комерційної діяльності має наступні переваги:

в будь-який момент є можливість змінити місце розташування магазину або офісу, якщо на то виникне необхідність;

почати здійснення діяльності можливо вже в день підписання контракту щодо передачі нерухомого об'єкта у тимчасове користування;

К Вашим услугам доступная и выгодная аренда продажа торговых помещений для  рентабельного и выгодного ведения бизнеса без накруток и переплат.

істотна економія коштів, так як відсутня потреба вкладати фінанси в будівництво або придбання будівлі;

оренду торгових приміщень в Челябінську можна дозволити собі навіть тим організаціям, які не володіють великими грошовими коштами;

можливості для підбору саме того варіанту, який буде влаштовувати за вартістю, розмірами і місцем розташування.

Це далеко не вичерпний список достоїнств оренди об'єктів під офіси або магазини, кожен підприємець або організація враховують різні фактори при підборі комерційної нерухомості.

Що впливає на ціни приміщень?

Вартість оренди або магазинів визначається безліччю факторів. Позначимо основні моменти, які мають вплив на формування вартості:

1Месторасположеніе об'єкта. Якщо говорити про офіси або магазинах, то найбільш цінуються ті, що розташовуються ближче до центральної частини населених пунктів.

Поверх, де знаходиться приміщення. Найчастіше магазини або офіси намагаються розташуватися на нижніх поверхах будівель, відповідно більш дорогі приміщення знаходяться саме там.

Зупинки громадського транспорту. Це фактор має велике значення, оскільки відвідуваність магазина або офісу в значній мірі визначається тим, наскільки зручно до нього добиратися.

Наявність паркувальних майданчиків біля будівлі. Це має суттєве значення не тільки для співробітників організації-орендаря, але і для потенційних відвідувачів, тому навіть невелика парковка перед будівлею вплине на вартість оренди.

Можливості для розміщення вивісок та іншої рекламної продукції на фасадній частині будівлі. Ця обставина також впливає на утворення ціни.

Відстань від автодоріг. Чим ближче розташовується будівля до дороги і чим краще його видно, тим вище вартість оренди в ньому площі.

Інтернет і стаціонарний телефон. Ці фактори дозволяють підвищити ціну на орендовану площу.

Крім перерахованого, можуть мати значний вплив на ціну і якість внутрішньої обробки, інфраструктура мікрорайону, де розташований об'єкт, а також і індивідуальні особливості приміщення. Цінність одного або іншого типу об'єктів під комерцію визначається тим, для яких цілей вона призначається, і яким чином буде використовуватися орендарем.

Похожие страницы: