Організація весілля

Легко просторікувати про парах, які обирають безособові весільні читання - наприклад, всюдисущий «Любов терпляча, любов добрий ...». Але давайте зосередимося на тому, як вибрати більш особистий вибір. Звичайно, є велика бібліотека зразків весільних читань, які ви можете вибрати, але ось поради про те, як вибрати весільну читання, яке підходить саме вам. К Вашему вниманию незабіваемая и веселая свадьба ведущий поможет провести торжество в соответствии с Вашими пожеланиями по доступной и демократичной цене.

Популярні читання

Є причина, по якій популярні читання стають популярними - вони прекрасні. Але оскільки вони популярні, вони стають дефолтом. «Любов - це терпіння, любов - це добро», більше нічого не говорить про те, що пара одружується - або, якщо це так, говорить про те, що вони досягають усього, що найбільш зручно і легко. Ваші гості, ймовірно, були на декількох інших весіллях, які також використовували ці популярні вибори.

Зробіть це особисто

Але що ще більш важливо, пошук чогось особистого - це можливість для вас і вашого майбутнього чоловіка розповісти про значення ваших відносин і вашої церемонії.

Якщо ви вступаєте в шлюб в церкві, синагозі, мечеті або інших релігійних установах, ви можете обмежитися уривками з Писань. Проконсультуйтеся зі своїм духовним лідером або чиновником про те, що допустимо. У них можуть бути деякі пропозиції для вас - але будьте обережні, що це не тільки найпопулярніші варіанти.

Якщо у вас немає таких обмежень, вам може знадобитися поєднання релігійних і світських читань або світської весілля. Звичайно, або це нормально, якщо це підходить вам і вашій церемонії.

У вас або вашого нареченого може бути вірш або пісенна лірика, яку ви любите так сильно, що це змушує вас плакати. Ви можете знайти літературу, яка точно описує ваші відносини, в тому числі складні частини. Але більше приватних людей, можливо, захочуть провести весільні читання, які говорять тільки про більш загальних темах любові і шлюбу. А комікам може бути більше цікаво змусити своїх гостей сміятися. Кожна пара повинна разом вирішити, який рівень суспільної близькості їм зручний.

Знаходження правильної посадки

Залежно від того, кого ви просили прочитати, різні варіанти можуть бути більш-менш придатними. Не давайте гумористичне вірш найсерйознішої одного, який у вас є - йому знадобиться людина з почуттям комічного часу. Збережіть вибір іноземних мов для тих, хто може їх добре вимовити або знайти хороший переклад. Якщо ви вибрали поезію, переконайтеся, що вашому читачеві зручно знаходити, де зупинитися і де зробити акцент.

Похожие страницы: