Основні напрямки для застосування 3D-сканерів

Сканери 3d для інженерних задач

Основні напрямки для застосування інженерних 3D-сканерів - контроль геометрії готової деталі і зворотне проектування. У першому випадку після оцифровки готового виробу виконується порівняння отриманої моделі з вихідною. У другому - на основі даних сканування виконується створення точної або модифікованої цифрової копії існуючої деталі.

3D сканер - це унікальне співвідношення ціни і можливостей! В результаті багаторічних досліджень в області структурованого підсвітки і досвіду фахівців цей 3d сканер забезпечує чудову якість 3d моделей. Гнучкість сканера дозволяє сканувати з високою деталізацією як мініатюрні (<5 см), так і досить великі об'єкти (> 1м). 3d сканер підтримує різні методи «зшивання» фрагментів: з використанням маркерів, без маркерів по характерних особливостей самого об'єкта, а також за допомогою поворотного столу.

Вы можете выбрать и купить надежный и современный 3Д сканер shining 3d по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

В цьому 3D сканері вдало поєднується компактність настільних рішень і можливості професійної лінійці сканерів. Головна його перевага - це можливість виробляти сканування з високою роздільною здатністю в кольорі як маленьких, так і середніх і великих об'єктів завдяки встановленим промисловим камерам з роздільною здатністю 3.1 мегапікселів і трьом змінним зонам вимірювання.

Це перший ручний сканер, який розроблений спеціально для користувачів САПР і ідеально підходить для потреб реверс інжинірингу, виробничого дизайну, контролю якості продукції і масового виробництва. Разом з програмним забезпеченням Artec Studio Professiona можливо оптимізувати алгоритми якого доводять процес сканування і обробку 3D-даних до досконалості, забезпечуючи високу швидкість, точність і простоту збору і редагування 3D-даних.

Новинка від компанії. Це нове рішення для 3d сканування початкового рівня для високоточної 3D-оцифровки промислових об'єктів і об'єктів мистецтва. Коли точність і мобільність об'єднуються. Нова лінійка лазерних сканерів.

Нове покоління ручних 3D сканерів було оптимізовано для задоволення потреб професіоналів в області інженерії і розробки продукції, які шукають найбільш ефективний і надійний спосіб отримання даних 3D-вимірювань фізичних об'єктів.

Похожие страницы: