Основні переваги квартири в новобудові

Основні переваги квартири в новобудові

Незважаючи на активно розвивається приватне будівництво, квартира залишається найбільш поширеним типом житла. Причинами цього є близькість місця проживання до роботи, наявність більш розвиненої інфраструктури і т. Д. Однак перед майбутнім власником нерухомості постає питання про те, який ринок краще: первинний або вторинний. Придбання квартири в новобудовах має наступні переваги.

Можливість індивідуального планування. Купивши житло, що будується, як правило, Ви маєте можливість попередньо здійснити планування перегородок, сантехнічних комунікацій, електричних та телефонних мереж, зробити розмітку місцезнаходження санвузлів, кухонної та іншої меблів, розеток електроживлення, побутової техніки, що, розробити схему освітлення і т. Д. Іншими словами , облаштувати свою квартиру відповідно до Ваших ідей. Оплачуючи вагому вартість житла, що будується, Ви напевно будете потребувати певних гарантіях, що результат буде повністю відповідати Вашим очікуванням. Договір із забудовником зобов'язує останнього в процесі зведення житла повністю враховувати Ваші вимоги як майбутнього власника.

К Вашему вниманию красивая квартира в Киевской области по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Зростання вартості. Купивши студію або іншу нерухомість в новобудові, ви маєте можливість заощадити на її вартості. Як правило, зростання цін на нерухомість після здачі будинку в експлуатацію може досягати 30% відносно аналогічного показника на ранньому етапі будівництва. Найчастіше ефективність таких вкладень настільки висока, що підштовхує людей до інвестицій в розвиток житлового фонду.

Довговічність. Додаткові плюси квартири в новобудові полягають в тому, що вона використовується «з нуля». Відповідно, в такому случаесрок служби житла буде набагато довше, ніж у купленого у попереднього власника. Якщо Ваша нова квартира дійсно відповідає початковим очікуванням і не вимагає додаткових вкладень на перепланування чи інші роботи, її покупка забезпечить довгострокове вирішення питання з житлоплощею. Це дозволить Вам сконцентрувати свої зусилля на інших завданнях.

Юридична чістота.Преімущества квартири в новобудові перед житлом, отриманим від іншого власника, полягають і в Ваших правові гарантії на неї як на свою власність. Іншими словами, ніхто не зможе на законних підставах відібрати Вашу житлоплощу або її частина, використовуючи родинні зв'язки з колишнім господарем і т. Д.

Похожие страницы: