ОСНОВНІ ПЛЮСИ КУПІВЛІ АВІАКВИТКА В ІНТЕРНЕТІ

Згідно статистики все більше людей купують квитки через інтернет. Сьогодні, як мінімум кожен 8 пасажир здійснює покупку квитка саме за допомогою всесвітньої павутини. Хоча число таких людей зростає з року в рік, все ж нам ще далеко до показників розвинених країн. Так, в Європі і США вже давно основна частка продажів (і не тільки авіаквитків) припадає саме на онлайн. У нас же люди ще не звикли користуватися всіма перевагами придбання квитків в інтернеті. Більшості наших співгромадян простіше сісти на маршрутку, витратити 1-2 години на дорогу до каси, приїхати і переконатися, що всі квитки продані. Ну що ж, не біда, приїду наступного разу. І так, поки довгоочікуваний квиток НЕ буде куплений. Кількість «рухів» і витрат часу може серйозно зіпсувати настрій навіть самого терплячого людини.

Вы можете заказать и купить авиабилеты в любое удобное для Вас время, по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Навіщо ж себе так мучити, коли можна знайти найбільш підходящий авіаквиток (або електронний квиток) не виходячи з дому, не встаючи з дивана? Ось лише деякі переваги покупки авіаквитків через інтернет:

Зручність покупки. Як уже було відзначено вище вам не потрібно шукати авіакаси, стояти в черзі, витрачати дорогоцінний час. Системи продажу квитків вже давно працюють в інтернеті 24 години, 365 днів у році. Електронний авіаквиток можна купити з будь-якої точки світу.

Ціна. У переважній більшості випадків покупка авіаквитка в інтернеті обходиться дешевше покупки в реальному авіакасі. Посудіть самі. Компаніям, які продають квитки в інтернеті, не потрібно платити зарплату касирам, платити комунальні послуги, витрачається на канцтовари та ін. Від чого ціною бути вище, логічно?

Електронний квиток (e-ticket) не можна втратити або зіпсувати - він надійно зберігається в електронному вигляді в базі даних авіаперевізника. Можна пройти онлайн-реєстрацію і забронювати місце в літаку за 24 години до вильоту (якщо летите без багажу).

В інтернеті можна купити квиток на літак не тільки на себе, а й на інших людей. Головне мати на руках паспортні дані пасажира, а для дітей - свідоцтво про народження.

Тільки в інтернеті можна знайти найвигідніший авіаквиток! За допомогою спеціалізованих мета-пошукачів ви в лічені секунди проштудіруете цінові пропозиції від абсолютно всіх відомих авіа-перевізників (більше 700 компаній). Можна забронювати квиток за кілька місяців і заощадити до 50% коштів.

Оплачувати ж покупку електронних квитків можна за допомогою банківських карт (visa, mastercard), електронними гаманцями (webmoney, Яндекс-гроші), квитанцією в комерційних банках, через термінали оплати і пункти мобільного зв'язку.

Пошуковики авіаквитків - хто вони?

Купівля авіаквитків в інтернеті відбувається здебільшого за допомогою, так званих сервісів бронювання або онлайн агентств (онлайн-авіакас). Пошук же найбільш вигідних пропозицій (серед авіакомпаній і онлайн-агентств) здійснюється за допомогою пошукових систем.

Сайти авіакомпаній ніколи не дадуть вам порівняти їх ціни, з цінами конкурентів (інших авіакомпаній). Пошуковики ж дають таку можливість, так як в їх базі зберігаються всі дані за цінами авіа-перевізників і онлайн-авіакас.

Основне призначення пошукових систем - полегшити покупцеві пошук найбільш вигідних авіаквитків. Системи здійснюють пошук по 250 авіакомпаніям і 15 онлайн-авіакаси. Уявляєте, скільки забере у вас часу самостійний пошук квитків по сайтам авіакомпаній? День, два, очі втомляться в монітор дивитися. А тут: вбив потрібний напрямок - і система видає найдешевший авіаквиток з даного напрямку.

Похожие страницы: