ОСОБЛИВОСТІ КОЛІРНОГО РІШЕННЯ ПОКРІВЛІ І ФАСАДІВ

ОСОБЛИВОСТІ КОЛІРНОГО РІШЕННЯ ПОКРІВЛІ І ФАСАДІВ

Одним з найбільш складних питань, що виникають при будівництві будинку, є вибір колірного рішення покрівлі та фасадів. В даному випадку майбутні домочадці чітко повинні розуміти, яку саме мету вони переслідують, і який результат, в результаті, хочуть отримати - будинок, максимально природно вписується в ландшафт або навпаки, гармонійно контрастує на його тлі. Про це ми і поговоримо далі!

Вы можете выгодно продать или купить недвижимость на портале huis te koop limburg по самой выгодной и приемлемой цене, быстро и без проблем.

Якими факторами слід керуватися при виборі кольору покрівлі та фасаду будинку?

В першу чергу, звичайно ж, слід віддавати перевагу тим квітам, до яких ви позитивно ставитеся. Адже, наприклад, якщо в навколишньому ваш будинок ландшафті буде ефектно виглядати червоний фасад, але цей колір викликає у вас виключно негативні емоції, до добра це точно не приведе. Тому задумайтесь, які основні кольори і їх відтінки вам подобаються і наскільки доречним їх буде перенести на зовнішні стіни вашого заміського будинку або на його дах.

Розмірковуючи над цим питанням, рекомендуємо попутно подбати і про ці нюанси:

Чи вдало вибрані вами кольори для фасаду та покрівлі будуть поєднуватися між собою;

Чи підійдуть вибрані відтінки під архітектуру вашого будинку;

Чи впишеться рішення в дизайн прибудинкової ділянки та навколишньої території.

колір фасаду будинку

У які кольори краще забарвити фасад будинку?

Останнім часом популярною тенденцією вважається вибір природних, природних колірних відтінків для фарбування фасаду будинку. До таких належать світлі і темні відтінки коричневого кольору, різні варіації зеленого, бежевий колір білий, жовтий. Нерідко власники котеджів віддають перевагу сірому кольору. Він прекрасно поєднується з яскравими елементами.

Популярними останнім часом стали фасади блакитного кольору. У поєднанні з білим або сірим, виходить вельми презентабельний вигляд.

Якщо ви є прихильником стилю Хай-тек, можна зробити вибір на користь незвичайних квітів - фіолетовий, темно-синій або чорний. Але такі підійдуть далеко не під всі типи і архітектури будинків, тому з ними слід бути обережним.

колір покрівлі та фасаду

Вибір кольору покрівлі будинку

Особливості колірного рішення покрівлі не настільки різноманітні, ніж в ситуації з фасадами. Все тому що вибір у споживача представлений лише в тій колірній гамі, яку пропонують виробники та дилери покрівельних матеріалів.

Сучасну колірну палітру покрівлі складають:

Червоний і вишневий колір;

Яскраво-зелений і темно-зелений;

Сірий, коричневий і теракотовий;

Сріблястий, мідний і чорний.

При виборі оптимального колірного рішення покрівлі та фасадів, важливо оцінювати запропоновані вам відтінки при різних умовах освітлення. Багато кольору на сонці, в похмуру погоду і в тіні візуально можуть сильно варіюватися. Тому і рекомендується ретельно підійти до вибору відтінку, щоб одержати не компромісний варіант, а той, який задовольнить ваші вимоги на 100%!

Похожие страницы: