Переваги буклетів перед листівками

Переваги буклетів перед листівками

Не секрет, що для успішного розвитку бізнесу необхідне залучення клієнтів, і в цьому випадку рекламна поліграфія - вдале співвідношення ціни і якості. Найбільш поширений вид друкованої продукції, що виготовляється в рекламних цілях, - листівки та буклети.

К Вашим услугам качественная и профессиональная печать буклетов стоимость радует клиентом своей доступной и не дорогой ценой, без переплат и накруток.

В основі листівки, як можна здогадатися з назви, - запечатаний з однієї або різних сторін аркуш паперу, найчастіше формату А4. Даний рекламний носій містить інформацію для потенційного клієнта і поширюється в найбільш відвідуваних місцях: в метро, біля торгових центрів, а також потрапляє в поштові скриньки. Слід зазначити, що якщо листівка не виступає в ролі промо-інструменту, тобто не пропонує клієнту конкретну вигоду (знижку, обмін на дисконтну карту і т. П.), То шанс, що на неї звернуть увагу, тим більше - збережуть, мізерно малий. Занадто багато «спаму» накопичується в поштових скриньках і викликає роздратування у господарів, які змушені позбуватися від нав'язаної макулатури.

Інша річ - лифлет. Хоча по суті своїй це та ж, тільки певним чином складена, листівка, його основна перевага полягає саме в складанні. Це дозволяє розбити матеріал на розділи і підносити його порційно, не весь відразу, а інтригуючи, пробуджуючи інтерес до того, що до пори до часу приховано всередині. Людська психіка влаштована таким чином, що люди завжди хочуть відгадати загадку, дізнатися щось нове, незвідане, тому буклет в будь-якому випадку не залишиться без уваги.

Інша перевага, яким не володіє друк листівок, полягає в максимальному обсязі інформації при більшій компактності, ніж у листівки. Розміщений на першій сторінці питання задає інтригу і готує сприйняття. Наприклад, пропозиція розрахувати страховку автомобіля викликає бажання скористатися онлайн-калькулятором, наведеними на внутрішніх сторінках, і плавно підведе читача до думки зайти на сайт, щоб дізнатися подробиці пропонованої послуги. Щоб зрівнятися з буклетом, листівка повинна збільшити розмір або зменшити шрифт, в першому випадку це вкрай незручно при подачі інформації, у другому - утруднить сприйняття читачів.

Ще один плюс на користь того, щоб замовити їх друк і розміщення. Особливості конструкції дозволяють йому трансформуватися і знайти обсяг, що дає можливість із зручністю розміщувати його на полицях, столах, з більшою наочністю використовувати під час презентацій і т. П. Складені стопкою паперові листи привертають менше уваги, ніж об'ємні речі. У людини не з'являється відчуття того, що інформацію йому нав'язали, бо він сам може вибрати те, що його зацікавить, підійшовши до стенду з буклетами. Листівку ж необхідно вручити, що викликає бажання відразу від неї позбутися.

На відміну від листівки рекламний буклет виконується на глянцевому крейдованому папері, це продукт повноколірного друку. Його можливості набагато ширше, ніж у листівки - на його поверхні розміщуються картинки, кольорові фотографії, текст будь-яких шрифтів, словом, простір для рекламних ідей нічим не обмежений, і це не вимагає великих витрат. Недорогий буклет у виграшному світлі представить товари і послуги будь-якої фірми, володіючи високою ефективністю на відміну від більш скромної листівки. Його перевага і в тому, що він не прив'язаний до певної події (як флаєр) і тривалий час працює на імідж компанії.

І, нарешті, буклети вигідно відрізняються від листівок універсальністю. Крім того, смуги-стулки можна перетворити в відривний купон за рахунок нанесення перфорації або оформити оригінально - вирубним контуром, тисненням фольгою, покрити УФ-лаком, що посилить емоційний вплив на покупця.

Похожие страницы: