Переваги клінінгових послуг

В сучасних умовах більшість російських компаній, з метою скорочення витрат, поліпшення управління та підвищення загальної конкурентоспроможності, вдаються до моделей екстерналізації другорядних виробничих функцій. Таким чином, високі темпи зростання спостерігаються на ринку аутсорсингових послуг. Одним з найбільш швидкозростаючих ринків аутсорсингу в Росії є ринок клінінгових послуг. Однак, незважаючи на високі темпи зростання, в сучасній економічній науці, напрямок клінінгової діяльності погано досліджено з теоретичної точки зору. Так, відсутня теоретична модель його роботи. Недолік теоретичних знань знижує ефективність державної політики щодо регулювання клінінгової діяльності та обмежує господарюючі суб'єкти в прийнятті рішень призводять до оптимізації витрат і підвищення прибутку.

К Вашим услугам качественный и профессиональный клининг минск по доступной и выгодной цене, без накруток и переплат.

Метою даної статті є розробка моделі функціонування ринку клінінгових послуг. Побудова моделі роботи ринку клінінгу сприятиме поглибленню теоретичних знань про швидко зростаючому ринку і дозволить більш глибоко опрацювати законодавство, яке регламентує діяльність ринку клінінгу в Росії.

Перед розробкою моделі ринку клінінгу в Росії необхідно провести аналіз його особливостей і тенденцій розвитку. Можна виділити наступні елементи клінінгової діяльності в Російській Федерації:

-видалення фізичних, хімічних і біологічних забруднень з різних поверхонь;

- санітарна обробка поверхонь конструкційних та оздоблювальних матеріалів;

- підтримка і відновлення зовнішнього вигляду поверхні конструкційних та оздоблювальних матеріалів;

- захисна обробка поверхонь матеріалів та елементів інтер'єру від фізичного, хімічного і мікробіологічного впливу, ковзання;

- очищення зовнішніх і внутрішніх поверхонь транспортних засобів;

-видалення і збір твердих побутових відходів в місцях їх утворення з поділом на фракції для їх утилізації та захоронення;

-очищення покрівель будівель і споруд від крупного сміття, снігу та криги;

- виробництво обладнання, витратних матеріалів, виробничого інвентарю;

-розвиток наукової бази клінінгової діяльності.

Основною метою розвитку клінінгової діяльності є створення відповідно до Конституції Російської Федерації комфортної і безпечного середовища проживання людини.

Похожие страницы: