Переваги лазертаг

Переваги лазертаг (lasertag)

1. Гра проходить без больових відчуттів, що дозволяє грати жінкам і дітям. Повна безпека для людини, так як інфрачервоний імпульс нешкідливий для людини, відсутня болюче відчуття поразки, яке замінюється вібросигналом датчика на голові;

2. Ви можете грати в будь-якій зручній для вас одязі, без незручних шоломів, і захисних костюмів.

Laser Tag - зробив революцію в системі корпоративних ігор!

У нас є спеціальні пропозиції для корпоративів, дитячих свят, сімейного відпочинку.

Ми також активно працюємо в літніх таборах, майданчиках. Територія проведення обмовляється заздалегідь!

К Вашим услугам активное и лучшее развлечение лазертаг Киев доступно по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Про ціни і сценаріях ігор написано на наступних сторінках сайту.

Ми намагаємося запропонувати вам самі останні напрацювання в сфері активного відпочинку!

У нас також є фірмові футболки клубу, постійним клієнтам знижки!

На сьогодні у нас відпрацьовано безліч сценаріїв. Є домовленості з майданчиками на територіях спортивних таборів для організації боїв, ми також можемо організувати доставку гравців до місця проведення ігор, але важливо розуміти, що ціни за 1 годину через дополнітельниних витратою будуть вище!

А захоплення будь-якого об'єкта зазвичай вирішується тільки прапором ... причому найчастіше постає питання - а хто захопив, а куди кинули, а хто ніс? Чого вартий приклад на турнірі, коли прапор не могли знайти тому, що його впустив гравець команди, який не встиг його винести з будівлі і був вражений. Час утримання завжди фіксує суддя, і лише один раз я бачив повноцінно реалізовані електронні пристрої на пейнтбольний грі і був свідком того, як час фіксувала електроніка.

Почавши грати в лазертаг і попередньо вивчивши можливості пропонованих гаджетів, я зрозумів, що тут можливостей для гри буде більше. Аптечки, артефакти, контрольні точки, аномалії ... .виглядело все вельми багатообіцяюче ... Але поки у мене є тільки аптечка і контрольна точка. Функціонал небагатий ... натиснув кнопку - «вилікувався». Начебто і не вміє більше нічого, а мені вже подобається ... .Тепер миттєвий респ в чітко визначеному місці організувати простіше простого .... Пара трійка таких девайсів в клубі широко розширює можливості гри!

Тепер Контрольна точка .... Тут все веселіше! Варто міцно - немає проблем як з прапором, який потрібно завжди десь кріпити. Є і нейтральний стан, і можливість підсвітити кольором команди, що вразила «об'єкт». А ось це за мірками пейнтболу вже прорив !!!! Чітко фіксує колір команди, «кричить» голосно, фіксує час «володіння», подає сигнал закінчення раунду. Висота невелика, але в цілому зручно - і на відкритому місці видно, і при бажанні «прихований об'єкт» можна організувати.

Похожие страницы: