Платіжні термінали

Ми щодня користуємося масою послуг, які необхідно оплачувати: зв'язок і інтернет, комуналка, банківські послуги тощо. Д. Раніше кожен платіж потрібно було вносити в своїй касі: інтернет - в офісі провайдера, відсотки по кредиту - в касі банку. Справа з комунальними платежами взагалі йшла важко: безліч інстанцій, квитанцій, довгі черги ...

Однак з розвитком технологій така практика почала сходити нанівець. Сьогодні найбільш використовувані послуги можна сплатити в одному місці, яке називається платіжним терміналом.
Купити термінал поповнення - значить купити бізнес

Платіжні (грошові) термінали розміщуються повсюдно - на вулиці, в магазинах, торгових центрах і навіть у під'їздах житлових будинків. Ними користуються дуже часто, практично цілодобово. Сервісів для оплати в кожному пристрої - понад 800. За кожен платіж з клієнта стягується певна комісія.

Саме тому платіжний термінал є дуже вигідним бізнес-вкладенням. На таких апаратах дуже зручно заробляти. Як? Саме на комісії, з платежів. Більш докладно про це розказано в одній з наших статей.

Схема ведення такого бізнесу дуже проста: потрібно просто купити термінали поповнення рахунку в потрібній кількості, встановити їх в відвідуваних місцях і отримувати прибуток від комісій. Таким чином, купити платіжний термінал - значить купити готовий прибутковий бізнес.
SPECGROUP - виробництво надійних терміналів і тільки якісний сервіс

На питання, де купити термінал оплати послуг, відповідь проста - у компанії SPECGROUP, яка є виробником вендінгового обладнання в Україні, займається програмним забезпеченням і сервісним обслуговуванням платіжних апаратів вже протягом багатьох років.

Платежный терминал купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Купуючи термінал поповнення рахунку у SPECGROUP, ви вкладаєте гроші в надійні, технічно стабільні пристрої, виготовлені відповідно до останніх ноу-хау в цій галузі. Також ми забезпечуємо своєчасну професійну технічну підтримку наших апаратів на взаємовигідних умовах.
Скільки коштує термінал оплати і як оформити замовлення?

На це питання вам з радістю відповість наш менеджер, попередньо уточнивши всі необхідні деталі. Оперуючи грамотно складеним комерційною пропозицією, ви зможете зробити правильний вибір. Для оформлення замовлення на придбання терміналу оплати, достоточно зв'язатися з нами за вказаними на сайті контактними даними. Наші представництва знаходяться в Одесі і Києві.

Варто також відзначити, що продаж платіжних терміналів здійснюється як в роздріб так і великими партіями. Ми забезпечимо доставку в будь-який регіон України, Росії, Казахстану, Вірменії та інших країн. Простими словами - ми готові здійснити поставку терміналів поповнення рахунку в будь-який Уголог земної кулі!

Похожие страницы: