​Плюси і мінуси природного каменю

Плюси і мінуси природного каменю: від мармуру до вапняку

На сьогоднішній день є величезна кількість різноманітних матеріалів, які використовують для обробки приміщень, як зовні, так і всередині. Оздоблення з використанням натурального каменю сьогодні є дуже популярною.

Все тому, що такий матеріал виглядає надзвичайно красиво і елегантно. Ще наші предки застосовували природний камінь для будівництва.

Вже дуже давно його використовують в якості прикраси фасаду будівлі, їм «утримують» береги річок, крім цього з каменю виготовляють постаменти для пам'ятників.

Вы можете выбрать и заказать качественные и долговечные изделия из камня в Ростове-на-Дону для работ любой сложности по самой выгодной и доступной цене, без переплат.

Популярні при обробці природні камені

Мармур. Це міцний і практичний матеріал. Його застосовують для обробки кухні, крім цього їм викладають нижню частину зовнішньої стіни будівлі. Цей матеріал володіє великою кількістю різних кольорів. Граніт. Матеріал практично нічим не поступається попередньому. Також має різноманітну гаму відтінків і володіє хорошими показниками міцності і великим терміном служби.

Пісковик. Цей матеріал досить простий у використанні. Завдяки своїй пористості, його можна легко розрізати. Вибір квітів не дуже великий.

Вапняк. М'який матеріал. Часто застосовується для обробки всередині будівлі. Все тому, що цей матеріал не переносить високу вологість.

Дагестанський камінь. Його девіз - міцність і надійність. Він має стійкість до погодних умов, не піддається деформації.

починаємо роботу

Переваги природних матеріалів

великий термін служби. Досягає до п'ятдесяти років;

вологостійкість. Матеріал майже не пропускає вологу;

витримує великі коливання температур;

досить прості в монтажі.

недоліки

Перш за все, слід зазначити, що велика кількість відомих мінусів надумані.

Першим мінусом природних каменів є вага. Тому, перш чес починати укладання матеріалу, слід виконати попередні розрахунки. Тут слід врахувати і товщину стін будівлі, і породу каменя, і висоту будинку, і вага облицювання.

Висока вартість. Через дорожнечу природних матеріалів, застосувати їх для будівництва зможе не кожен.

Досить складно доглядати за каменем. Час від часу матеріал слід обробляти захисними складами, іноді поливати.

Через свого радіоактивного фону, природний камінь не є екологічним матеріалом.

підсумки

Зваживши всі за і проти вибору на користь природного каменю, слід зазначити, що матеріал цей досить дорогий, але здатний прослужити довгі роки.

Похожие страницы: