Політичні лідери зустрілися у Львові

Після того, як в 1876 році Емс Указ заборонив українські публікації в керованої російськими Україні, Галичина стала «передгір'ям» українського руху. Коли почалася Перша світова війна, Українські партії заснували Вищий український рада в серпні 1914 року у Львові. Перед розпадом Габсбурзької держави галицькі та буковинські політичні лідери зустрілися у Львові і проголосили українську державу на територіях Галичини, Північної Буковини і Українського Закарпаття - Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР). 3 січня 1919 року ЗУНР офіційно об'єднався з Українською Народною Республікою, створивши таким чином єдину незалежну українську державу ... 

Самые важные интересные события в городе Львове собраны на портале Сайты Львова и доступны в любое удобное для Вас время бесплатно и без регистрации.

Дізнайтеся більше про місті Львові та історичному регіоні Галичини, відвідавши такі записи: і Українське Закарпаття - Західно-Українська Народна Республіка (ЗУНР). 3 січня 1919 року ЗУНР офіційно об'єднався з Українською Народною Республікою, створивши таким чином єдину незалежну українську державу ... Дізнайтеся більше про місті Львові та історичному регіоні Галичини, відвідавши такі записи: і Українське Закарпаття - Західно-Українська Народна Республіка (ЗУНР). 3 січня 1919 року ЗУНР офіційно об'єднався з Українською Народною Республікою, створивши таким чином єдину незалежну українську державу ... Дізнайтеся більше про місті Львові та історичному регіоні Галичини, відвідавши такі записи:

Місто (населення 729 429 осіб), центр Львівської області, історична столиця Галичини і Західної України, а після Києва другий культурний, політичний і релігійний центр України. За чисельністю населення це сьомий за величиною місто в Україні і найбільший в західних областях. Стоячи на місці зустрічі трьох географічно-економічних районів - Розточского лісу, оброблюваних полів Бухской западини і полів Поділля - Львів протягом століть був центром природного обміну між ними.

Похожие страницы: