Полив крапельними стрічками.

Спочатку система крапельного поливу використовувалася для полів, але поступово переходить і в приватні городи, теплиці і дачні володіння. Купити крапельний полив і його ефективно і вигідно можна використовувати для поливу не тільки сільгоспкультур, а й декоративних і плодових рослин і дерев.

Систему крапельного поливу з успіхом можна застосувати в відкритому і закритому грунті, на дачі, в теплиці, на городі. Використовуючи широкий асортимент комплектуючих для краплинного зрошення (наружние крапельниці, крапельну стрічку, крапельний шланг) можна поливати практично будь-які рослини: огірки, помідори, полуницю, картопля, перець, цибулю, малину, квіти, чагарники і навіть дерева.

Вы можете выбрать и купить капельную ленту на https://ugospodara.com.ua/kapelnyj-poliv/kapelnaya-lenta/ для эффективного и качественного полива по самой выгодной и доступной цене, без переплат и накруток.

Купивши необхідні компоненти для краплинного поливу, їх дуже просто зібрати своїми руками. Крапельний полив може працювати від піднятою бочки над землею, від насоса або центрального водопроводу. Використовуючи контролер автоматичного поливу можна змонтувати автоматичний крапельний полив.

Розглянемо найпростіший і дешевий варіант системи крапельного поливу - полив крапельними стрічками (щілинного або емітерного типу). На овочевих культурах найчастіше використовується саме цей різновид крапельного поливу. Як магістралі використовується самий звичайний садовий шланг 3/4 ": Як джерело води може використовуватися як насос, водопровід так і просто ємність, піднесена над поливається площею. При цьому слід мати на увазі, що крапельна стрічка спректірована на роботу при тиску в системі 0 , 3 - 0,8 атм. і характеристики стрічки (виливши на погонний метр або на водовипуск) вказані саме для рекомендованого тиску. Крапельна стрічка з товщиною стінки 6 mils витримує тиск до 1 атм., більш товстостінні стрічки витримують тиск і більше, АЛЕ, у довилів стрічки при цьому збільшується і Ви не зможете передбачити на скільки він буде відрізнятися від паспортної величини, відповідно, виникає ризик перезволоження Ваших рослин. Другий негативний момент - скорочується термін служби стрічки і, нарешті, Ваші фітинги можуть до наступного сезону опинитися малі для Вашої розтягнутої стрічки. Так що, все таки, перевіряти Вашу стрічку на міцність не варто. А ось з нижнім рекомендованим тиском можна поекспериментувати. Стежити за нижньою межею тиску потрібно в виробничих умовах, при довжині крапельної лінії (від розвідного рукави до закінчення крапельної стрічки) до 100 метрів. На присадибних ділянках такі відстані не актуальні, тому і більш низький тиск продавить Вашу крапельну стрічку до кінця, навіть при тиску 0,1 атм. (Це тиск ми можемо отримати, піднявши ємність з водою на висоту всього 1м) стрічка буде капати! Її виливши буде звичайно менше паспортного, але, що заважає нам збільшити тривалість поливу? Можна використовувати спеціальні контролери поливу, які зроблять все за вас. Але, слід також відзначити, що робота крапельної стрічки при низькому тиску чревата високим ризиком блокування лабіринту крапельної стрічки брали в облогу частинками, тому, рекомендується ЗАВЖДИ використовувати сітчасті або дискові фільтри зі ступенем фільтрації 130 мікрон

Похожие страницы: