Препарат Віагра

За прогнозами вчених, більшість жителів планети у віці від 15 до 80 років

братимуть участь в сексуальній оргії, перші години якої вже наступили

Коли з'являються підробки під якусь продукцію, це означає, що вона користується шаленим успіхом. «Віагра» - таблетки від імпотенції, створені американською фірмою «Пфайзер», з'явилися на прилавках американських аптек в квітні 1998 року, а підробками під неї вже торгують по всьому світу. Ціни несусвітні: справжня таблетка коштує 10 доларів, підроблена багато дорожче, але і ті й інші - нарозхват. Тому що прийнята перед статевим актом «Віагра» призводить пеніс самого безнадійного імпотента в робочий стан. Клієнти в повному захваті. 74-річний Боб Доул, недавно претендував на крісло президента США, політичний програш компенсував прийомом «Віагри», і зміна пріоритетів отримала схвалення дружини.

Вы можете заказать и купить виагру в интернете по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Віагра

Але світле минуле настає не тільки для мільйонів страждають розладами ерекції. Німецький уролог професор Хартмут Поршт повідомляє в журналі «Шпігель», що він і його колеги - абсолютно здорові люди - спробували «Віагру» на собі. Препарат істотно поліпшив у них статевий акт: ерекція була швидкою, тривала довше.

- Це революція, - каже найбільший американський сексофармакології Реймонд Розен. - «Віагра» - перший препарат цього класу, який не токсичний і в той же час дає радикальні результати.

Нові таблетки вже починають визначати стиль життя на Заході. Вирушаючи на вечірку, американець бере їх з собою. Гуляка, плейбой, актор, який знімається в порнофільмах, відвідувач будинку розпусти вже не мислять себе без цієї пігулки.

кон

Дивно, але двигун сексуальної революції був винайдений випадково. Вчені намагалися створити засіб від серцевих хвороб і гіпертонії. Однак нова речовина стан пацієнтів не покращувало. Зате деякі випробовувані в ході експерименту бавили лікарів і вчених байками про те, як вони несподівано для себе ніч за вночі робили великі подвиги на любовному фронті. Дослідники для пристойності усміхнулася і припинили експеримент. Лише коли колишні піддослідні спробували викрасти чудодійні ліки з лабораторії, вчені грюкнули себе по лобі: «Еврика! Так це ж золота жила! »

Дехто стверджує, що історія людства ділитиметься на дві нерівні половини: похмуре існування до «Віагри» і променисте - після її появи. У всякому разі, мільйони чоловіків з уже поникаючими і ще працездатними дітородними органами, затамувавши подих, стежать за пригодами блакитних таблеток.

Похожие страницы: