Прогулянки по Львову під дощем

Чому під дощем? Тому що під час дощу Львів неймовірно романтичний. Але це ще не все. Ще бо, як мені здалося, жоден день львів'ян не обходиться без крапель з неба. Погода в цих краях дуже мінлива. Тому якщо Ви збираєтеся відвідати чудовий місто Львів, парасольку у вашій сумці повинен бути обов'язково.

Прогулянки по Львову

Прогулянку ми почнемо дуже традиційно від самого знаменитого, мабуть, будівлі туристичного Львова - Театру Опери.

Прогулянки по Львову

Якщо Ви приїхали до Львова всього на кілька годин, то звичайно слід приділити увагу в першу чергу його історичному центру. Він досить великий і з великою кількістю пішохідних зон, з вузькими вуличками, на яких розташовуються головні визначні пам'ятки і архітектурні пам'ятки міста, музей і магазини. Загалом все, як і в будь-якому іншому туристичному місті з багатою історією.

Качественный ремонт сотовых новосибирск по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Прогулянки по Львову

Та й в цілому Львів цілком собі європейське місто (правда велосипедних доріжок мною не виявлено), кругом квіти на балконах, як нагадування про те, хоча це і Україна, але все-таки Західна.

Львів - європейське місто

До слова сказати, Україна готується до чемпіонату Європи з футболу, і місцеві жителі кажуть, що в містах-учасниках, тобто містах які готуються приймати іноземних-туристів-фанатів-ігри, помітно додалося лиску. А ми змогли помітити різницю в порівнянні з минулими роками в якості доріг, дороги на Україні поступово піднімають на новий рівень.

Україна готується до Чемпіонату Європи з футболу

Дуже шкода тільки, що зміни на краще не зачіпають рівень життя простих громадян України, хай вибачать мене жителі країни, навіть при прогулянці по такому місту як Львів, складається враження якогось загального збідніння і занепаду. Не буду вдаватися в подробиці, краще продовжимо нашу прогулянку.

Що обов'язково потрібно побачити у Львові? Звичайно, його даху! Якщо Ви не бачили Львів з висоти причому польоту, можете вважати, що Ви його не бачили зовсім. Можливість забратися вище надає нам міська ратуша, яка знаходиться в самому серці ринкової площі. Ось такі чудові краєвиди відкриваються зверху.

Львів - місто дуже креативних людей. Це один з найпотужніших культурних центрів України, це місто художників, письменників і поетів. І навіть до відкриття ресторанів і кафе тут підходять творчо. В першу чергу це помітно в інтер'єрах магазинів і оформленні різних закладів. За кафе і ресторанах Львова можна створювати окрему екскурсію, яка виявиться дуже захоплюючою.

Креативний Львів

Наприклад, чому не пам'ятка єврейський ресторан, в меню якого немає цін? І якщо Ви потрапили в це унікальний заклад, то сума, яку Ви заплатите за обід, буде залежати тільки вашого вміння торгуватися. Ви де-небудь ще зустрічали таке? Я не буду називати закладу, але його дуже легко знайти на вулиці Староєврейській. На цій же вулиці знаходиться до речі ще одне дивовижне заклад «Будинок Легенд», яке стало б родзинкою екскурсії по ресторанах Львова, якби така існувала. Якщо чесно, я ніколи не відчувала нічого подібного, це місце, при попаданні в яке трохи розмиваються межі реальності. Будинок Легенд нагадує кролячу нору з казки Льюїса Керрола, де на кожному повороті гвинтових сходів (яка веде через п'ять поверхів прямо на терасу на даху) ви можете зустріти щось зовсім неймовірне. Насправді все загадки пояснюються просто: над інтер'єром закладу потрудилися мабуть самі небанальні дизайнери і тут обов'язково варто попрацювати і заглянути в кожен куточок. Шкода тільки, що фотографувати інтер'єр закладу суворо заборонили. На знімках залишився лише сажотрус на даху самого «кришесносного» заклади Львова.

Похожие страницы: