Пропозиція квартир з обробкою

Як розповіла регіональний директор по реалізації нерухомості до кінця першого півріччя в містах та найближчих передмістях два основних типи обробки поділилися порівну. 39% первинного ринку класу мас-маркет довелося на квартири без обробки, 38% - з чистової обробкою. Ще 17% - на квартири з підготовкою під обробку (предчистовой обробкою) і 6% - на об'єкти зі змішаним пропозицією, в яких можна купити квартири як з обробкою, так і без неї.

К Вашему вниманию лучший ЖК в Киеве предлагает недвижимость по самой выгодной и доступной цене, без переплат и накруток.

Пропозиція квартир з обробкою в першій половині цього року збільшувалася за рахунок нових об'єктів комфорт-класу в обжитих районах міста. У порівнянні з минулим роком вона зросла з 39% до 41%. Однак, на думку деяких експертів, цей показник вже перевищив 50%.

Частка квартир з обробкою зараз становить близько 30% від усього обсягу пропозиції, тобто на 10% нижче показників. Така істотна різниця пояснюється типом основної забудови. В області девелопери частіше реалізують проекти економ-класу, для яких низька ціна є одним з ключових конкурентних переваг. Однак варто уточнити, що в проектах економ-класу, які прагнуть до категорії «комфорт», обробка може пропонуватися як для всіх квартир, так і опційно.

Кількість об'єктів з чистової обробкою в передмістях, як і в Петербурзі, продовжує зростати - мова йде про виведених в продаж в першій половині цього року. Сьогодні їх на 21% більше, ніж рік тому. Поки ж найбільша частка пропозиції в передмістях - у квартир без обробки, але вона знижується.

Люди більш охоче купують квартири з оздобленням, так як вже награлися в ремонти. Робити його самостійно було «модно» до початку 2000-х років. Тепер же, купуючи квартиру в мас-маркеті, людина передає ці заморочливі обов'язки забудовнику. У свою чергу будівельні компанії зробили гігантський крок до підвищення якості оздоблювальних робіт.

Особливості обробки в масовому і високобюджетному сегментах

Чим вище клас, тим більше прискіпливий до якості і підбору матеріалів покупець. Його вже не влаштовують однотипні проекти. У цій ситуації забудовники пропонують підготовлені під чистову обробку квартири з рядом додаткових опцій: звукоізолюючою стяжкою, дерево-алюмінієвими склопакетами, якісної вхідними дверима, системою очищення повітря. Крім того, обробці часто підлягають балкони і лоджії, наприклад, на підлогу укладається терасна дошка.

Можливі й більш специфічні пропозиції - наприклад, підготовка під смарт-опції або розробка індивідуального дизайнерського рішення. Є варіант обробки-конструктора, можна вибрати обробку різних варіантів, в проектах мешканці також можуть вибирати матеріали, кольору і дизайнерські рішення по своєму бажанню.

Всі експерти відзначають, що обробка в мас-сегменті за останні п'ять років стала більш якісною. Раніше для економ-класу були в порядку речей підлоги з лінолеуму, скромні двері, проста фурнітура. Сучасні квартири з ремонтом включають ламіноване покриття підлоги, поверхні вискоім якості, шпалери гідної якості, керамічну плитку, імпортну сантехніку.

Похожие страницы: