Різновиди черепиці

Плануючи будівництво свого будинку, не варто применшувати значення покрівельного матеріалу на довговічність, естетичне сприйняття і комфорт вашого будинку. Найбільш популярним на протязі багатьох років і епох, в різних країнах і континентах будівельним матеріалом є черепиця. У наш час маса виробників пропонують велику різноманітність різних модифікацій черепиці, тому споживачеві не просто зробити правильний вибір.

Найбільш популярні такі різновиди матеріалу: металочерепиця, бітумна, цементно-піщана і керамічна.

На сегодняшний день листовой алюминий самый востребованный товар на рынке цветного металлопроката. Поэтому алюминиевый лист купить можно в розницу и оптовыми партиями на выгодных условиях по привлекательным ценам.

Якщо ви орієнтовані на будівництво, якісної, довговічної, простої в догляді покрівлі, то керамічна черепиця це ваш вибір. Виготовлена з глини певного сорту, яка відрізняється за жирністю від звичайної, вона зарекомендувала себе як елітний матеріал. Якщо ви не сильно постукайте по цій черепиці, то почуєте тонке звучання. Її колірна гамма містить весь діапазон червоного кольору, кольору обпаленої глини.

При підборі покрівлі певного кольору вам підійде цементно-піщана черепиця. Вона виготовляється з цементу і піску з додаванням особливих фарбувальних пігментів. Пізніше її просочують певним розчином, тому за своїми експлуатаційними характеристиками вона практично відповідає керамічній черепиці.

Основними особливостями бітумної черепиці є її висока міцність і низька шумопропускна здатність. Виготовляють її зі складених шарів тканини і просочують бітумом. При цьому форма цього матеріалу може бути найрізноманітніша..

Зі сталевих оцинкованих листів виготовляють металочерепицю. Такий вид покрівлі не радять використовувати в житлових будинках і спорудах через її низьку шумоізоляцію. В іншому випадку всі сторонні вуличні звуки будуть чутні у вас вдома.

Тому, зупиняючись при покупці, на будь-якому певному вигляді черепиці чітко продумайте, які ви вимоги висуваєте до своєї покрівлі.

Похожие страницы: