​Радіатори для опалення будинку

Водяна радіатор опалення, що називається в побуті «батарея», необхідний в квартирі для створення та підтримки нормальної температури повітря. Якщо ви вирішили самостійно, без допомоги спеціалістів, підібрати і встановити нові батареї у вашому домі, то спочатку потрібно знати основні параметри опалювальної системи, до якої підключений ваш будинок.

Совсем недавно открылся новый сайт valueofficial, который предлагает Вашему вниманию широкий ассортимент вакуумного оборудования и техники по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Це можна узнать в ЖЭКе, ДЭЗе или в другой, що експлуатує систему опалення організації. Основні параметри системи опалення:

-Рабочее давление в системі опалення.

-Опрессовочное (испытательное) давление.

-Двухтрубная або однотрубная система опалення.

-Применяемый діаметр труб.

-Расстояние між отворами підводящей та отводящей труб.

-Величина расстояния від подоконника до пола.

-Размеры приміщення та висота потолки у вашому домі.

-Среднюю температуру і тип застосовуваного теплоносія.

При виборі типу та моделі нагрівального елементу батарей необхідно відразу відмовитися від тих приборів, чиї показники не відповідають вимогам, що застосовуються у вашому будинку опалювальної системи. Ще раніше, майже повсюдно застосовувалися важкі чорні батареї. Сегодня вони на смену придумали повітряне опалення та нові моделі батарей: сталеві панельні радіатори, алюмінієві, сталеві трубчасті радіатори та біметалові прилади. По своєму конструктивному оформленню батареї розділяються на чотири класу.

Секционные: отопітельная система складається з декількох елементів-секцій. Кількість секцій підбирається залежно від необхідної потужності опалення. Секції можуть відрізнятися друг від друга своїми габаритами та параметрами.

Панельні: система збирається з прямокутних панелей. Панелі можуть виготовляти з різних матеріалів. Внутрі панелей циркулює теплоносій, нагріває стінки панелей. Обычно цей тип обігріву застосовується при низькій температурі нагрівальної панелі при радіаційному потоці обогрева.

Трубчаті: конструкція виготовляється з вертикально розташованих труб.

Пластинчаті: існує безліч видів таких батарей, що мають загальну назву «конвектори». Основним елементом конструкції є труби різноманітної конфігурації, на які насаджені стальні пластини. Ці конструкції закриваються захисним кожухом і залежно від виду виконання називаються "Конвекторами" або "Радиаторами".

Выбор нагревательных батарей, радиаторов, панелей должен проводиться с учетом проекта системы отопления. Заміна приборів найчастіше проводиться під час ремонту будинку або при заміні системи опалення.

Якщо заміна проводиться без створення попереднього проекту, то необхідно визначити загальну потребу будинку в теплі. Ця потреба складає 130-200 Вт на 1 квадратний метр площі пола. Зная тепловую мощность элемента обогрева, можна розрахувати їх необхідне кількість.

Похожие страницы: