Робимо ремонт в квартирі

Кожен з власників квартир стикався з процедурою, яка вимагає багато коштів і часу - ремонт. Ми робимо ремонт в квартирі самі або наймаємо професійну бригаду і дизайнера, що природно не дешево обійдеться, тому що капітальний ремонт в квартирі це серйозно. Можна звичайно обійтися косметичним ремонтом, а точніше переклеїти шпалери, оновити стеля, замінити покриття підлоги, пофарбувати підлогу у ванні і туалеті, пересунути меблі. В обох випадках не обійтися без заздалегідь продуманого плану: дизайну, кошторису витрат і списку оздоблювальних матеріалів. Як правило, ми робимо ремонт в квартирі раз в п'ять років, такий період найбільш оптимальний. Для початку визначимося з планом ремонту в квартирі, що і в якій послідовності ми робимо.

Вы можете получать свой гороскоп на каждый день и всегда быть в курсе хороших событий бесплатно и без регистрации в удобное для Вас время.

Для тих, хто хоче зробити косметичний ремонт в квартирі потрібно зрозуміти які ділянки житлоплощі найбільш аварійні. Тобто якщо старі вікна не рассохлись і цілком можуть послужити ще рік інший, можна сконцентрувати увагу на сантехніці, батареях чи кахлі. Після визначення цих самих аварійних ділянок слід внести в графу витрат шпалери, клей, шпаклівку, фарбу, полістирольні стельові плити і все що необхідно. Так само переройте квартиру на наявність інструментів для ремонту, часто буває, що рулетка або шпатель давно порошилися на балконі або під ванною, а господар купив нові, створивши додаткові витрати. Перфоратор можна на час взяти у друзів або сусідів. Після цього доведеться виділити день на поїздку по магазинах оздоблювальних і будматеріалів, що в підсумку принесе свою користь в якості вигідних цін. Починають зазвичай ремонт з туалету і ванної кімнати, а потім вже зал, спальня, коридор і кухня, але ми все робимо ремонт в квартирі по-різному. З кімнати, в якій буде проходити ремонт потрібно винести всі дрібні речі, великі предмети можна зрушити в центр і накрити клейонкою, але найкраще винести в коридор або інші кімнати. Будьте уважні, якщо ви плануєте міняти вікна, проводку або двері, це потрібно зробити до початку основного ремонту. Робимо ремонт в квартирі якісно і красиво!

Починаємо зі стелі, стару побілку, якщо така є, мочім водою і знімаємо шпателем. Дорогі покриття для підлоги краще закрити газетами і поліетиленом або не закривати, якщо ви плануєте їх міняти. Емалеві стельові покриття в квартирі обробляємо наждачним папером для кращого зчеплення. Можна встановити натяжні або гіпсокартонні стелі. Натяжні стелі краще довірити професіоналам зі спеціальним обладнанням. Ми робимо весь ремонт, в квартирі покладаючись на свої сили і ресурси, але деякі операції краще довірити фахівцям. Старі шпалери можна обдерти або поклеїти нові поверх старих, важкі ділянки можна намочити водою, тільки не забудьте перед цим відключити електрику і зняти кришки з розеток і вимикачів. Шпатлюем стіни, робимо клей, ремонт в квартирі без нього неможливий і клеїмо шпалери. Міняємо в квартирі лінолеум або ковролін, обов'язково робимо попередні виміри. Якщо ви вирішили викласти паркет, то робимо це перед обклеюванням шпалер, через пил, яка виділяється при циклювання паркет, шпалери можуть бути забруднені. Ми робимо ремонт в квартирі далі, і підбираємося до кухні. Звільняємо простір від побутової техніки, меблів і гарнітура, робимо це обережно, особливо з холодильником. В принципі порядок і тематика роботи тут така ж, але швидше за все, потрібно буде клеїти кахель. Робимо ми це акуратно і з попередніми розрахунками. У підсумку ми робимо весь ремонт в квартирі по точному графіку і вкладаємося в термін.

Похожие страницы: