Що може екскаватор

Сучасне дорожнє, промислове, цивільне та приватне будівництво не обходиться без земляних робіт - першого етапу, пов'язаного з підготовкою майданчика під будівництво об'єкта. Величезні обсяги і складність операцій вимагають застосування потужної спецтехніки, здатної працювати з великими масами землі, грунту, а в ряді випадків і скельних порід. Окремо в ряду такої техніки стоїть екскаватор - землерийна машина, якій доручають виконання великого переліку будівельних операцій.

До Ваших послуг вигідна та доступна оренда екскаватора львів для робіт будь-якої складності, без накруток и переплат.

Що може екскаватор?

Чому сьогодні так сильно затребувана? Причина - масштабне будівництво в околицях столиці. Залежно від типу шасі (колісне, гусеничне), загальної маси машини, типу ковша і глибини копання екскаватори беруть участь в:

планувальних земляних роботах,

прокладці ровів і траншей (в тому числі технологічних),

риття котлованів,

розпушенні грунту,

обкопке фундаментів,

навантажувальних роботах (сміття, відходи, грунтові породи та ін.),

розчищення будмайданчика.

Вибір екскаватора для оренди

Більшості будівельних компаній і приватних забудовників невигідно мати на балансі або у власності багатотонну машину, що вимагає обслуговування і належних умов зберігання. Для разових або періодичних робіт раціональніше скористатися послугами орендованій техніки. У цьому випадку собівартість виконаних операцій буде мінімальна, а від будь-яких додаткових витрат замовник спецтехніки буде позбавлений.

Важливим питанням стане лише грамотний вибір екскаватора. Широке різноманітність цих машин дозволяє знайти відповідну техніку і для риття невеликий траншеї для прокладки трубопроводу в важкодоступному місці, і для пристрою величезного котловану під багатоквартирний будинок. Чим могутніше техніка, тим вона дорожча в використанні, а значить, і з точки зору оренди. При виборі землерийної машини слід виходити з її габаритів, потужності, типу шасі (гусеничні екскаватори роблять менший тиск на грунт, колісні - здатні швидше пересуватися, в тому числі по дорогах загального користування).

Оренда кранів маніпуляторів дуже популярна за ряд переваг:

Досягнення необхідної висоти для поняття вантажу;

Досконала підвіска;

Стріла крана з вильотом;

Вартість формується з певної довжини вильоту;

Підняття вантажів з великою масою;

Радіус повороту прекрасний.

Керівництво компанія пропонує оцінити величезну різноманітність спецтехніки з каталогу. Прекрасна можливість замовити кран маніпулятор під будь-які технологічні завдання клієнта.

Вантажопідйомність є основним критерієм підбору даної спеціальної техніки. Відповідно вартість формується з потужності надається техніки і термінів. Клієнт повинен бути обізнаний про вантажопідйомність і довжині вильоту орендованій техніки. При підрахунку підсумкової вартості в компаніях з блискучою репутацією завжди враховують вантажний момент. Цей критерій технічних показників транспорту визначає вартість оренди і якість робіт.

Похожие страницы: