Що робить клінінгова компанія

Що робить клінінгова компанія щоб відповідати вимогам ринку? Чи відповідає наша компанія ознаками хорошій компанії? Ми спробували відповісти на ці питання на цій сторінці. Читайте, думайте, вибирайте.

Першими хто стали вживати слово клінінг в побуті були виникли в «перехідний» період нашої країни збиральні компанії - які, стали пропонувати послуги прибирання з боку (аутсорсинг), різним приватним і державним підприємствам. У той час, модно було все іноземне, так і просто, не звучить «збиральна компанія», тому ці компанії стали називати себе клінінговими компаніями, за аналогією із західними, а в їх побут міцно увійшло слово клінінг. Слово буквально «народилося» в професійному середовищі, саме тому клінінг, по суті, став синонімом словосполучення «професійне прибирання».

К Вашему вниманию качественные и профессиональные клининговые услуги от residential window cleaning по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Таким чином в тих посиланнях нашого сайту, де використовується слово прибирання, можна замінити слово «прибирання» на «клінінг» і розуміти, що це одне і те ж: клінінг приміщень це - прибирання приміщень, клінінг офісів це - прибирання офісів, а клінінг квартир це - прибирання квартир.

Імідж компанії. Для того щоб працювати над іміджем компанії, а так само розвивати сайт, робити його більш інформативним і зручним для наших клієнтів, в штаті компанії є окрема людина, що вносить свіжі ідеї і доповнює вже існуючі. Сподіваємося, що Вам все сподобалося.

Відгуки клієнтів та існування цих клієнтів. Всі компанії, які відображені на сторінці нашого сайту "клієнти", це компанії з якими ми працюємо в даний момент часу!

Вам цікава думка клієнтів про нашу роботу і їх рекомендації?

Ви можете подивитися на сторінку нашого сайту "рекомендаційні листи".

Хочете поспілкуватися з кимось особисто?

Ми можемо надати телефон контактної особи, що цікавить компанії, але піклуючись про спокій наших клієнтів, тільки після особистого спілкування в нашому офісі.

Ціна і її формування. Для встановлення остаточної ціни на об'єкт виїжджає менеджер компанії (безкоштовно!). В цілому, наші ціни невисокі, договір завжди складається так, щоб Ви бачили за що платите, якість прибирання, думаємо, одне з кращих в місті, а всі роботи і їх перевірка відбувається у відповідність з ГОСТ Р 51870-2002.

Запитуйте про проблемні ситуації. Щоб максимально убезпечити себе і наших клієнтів від виникнення різних неприємних ситуацій ГК «Європейські Технології Сервісу» застрахувала відповідальність перед замовниками і третіми особами за ризиком нанесення шкоди майну і здоров'ю на суму 10 млн. Руб. в страховій компанії РЕСО-Гарантія.

Відвідування офісу компанії. Приходьте до нас в офіс, будемо раді Вас бачити.

Похожие страницы: