Що таке коефіцієнт букмекера

Що таке коефіцієнт букмекера?

Кожному конкретному результату в лінії букмекерська контора привласнює коефіцієнт, який і визначає розмір передбачуваного виграшу.

Розмір виплати, яку гравець отримає від букмекера в разі виграшу ставки, визначити нескладно: досить просто помножити поставлену суму на коефіцієнт. Вигідні ставки онлайн допоможуть зробити букмекерські контори у будь-який час, швидко та без проблем.

Зверніть увагу, що розмір виплати і прибуток за ставкою – це не одне і те ж! Щоб визначити прибуток, необхідно від суми виплати відняти розмір своєї ставки – так ми отримаємо суму чистого прибутку, яку принесла виграла ставка.

Наприклад, на матч «Боруссія» – «Шальке» пропонуються наступні котирування: 1.65 – 4.44 – 5.55 (перемога «Боруссії», нічия і перемога «Шальке» відповідно). Якщо ставимо на «Боруссію» 100 $, потенційний прибуток складе 65 $ (100 $ х 1.65 – 100 $ = 65 $).

Букмекерський коефіцієнт показує не тільки розмір потенційної виплати гравцеві: крім того, він висловлює передбачувану ймовірність конкретного результату події. Чим нижчий коефіцієнт присвоєно результату, тим більш високу ймовірність, за оцінкою букмекера, має цей результат. Так, в наведеному вище прикладі «Боруссія» – «Шальке» ми бачимо, що з-за більш низького коефіцієнта більше шансів на перемогу має «Боруссія». При цьому варто розуміти, що коефіцієнт – це оцінка букмекера, думка, яка не завжди збігається з реальністю.

Коефіцієнти букмекерів можуть записуватися в різних форматах в залежності від країни, в якій працює букмекерська контора. У Росії і країнах СНД прийнятий десятковий формат запису коефіцієнтів. Детальніше про інші види коефіцієнтів можна прочитати в статті «Коефіцієнти букмекерів: види і способи розрахунку».

Бонуси букмекерів

Нерідко букмекери, які працюють в мережі Інтернет (онлайн-букмекери), заохочують своїх клієнтів різними бонусними пропозиціями. Найчастіше це бувають бонуси на перший депозит (привітальні бонуси) або бонуси для безкоштовних ставок.

Зверніть увагу: перед тим як погоджуватися на отримання бонусу від букмекера, необхідно уважно ознайомитися з умовами акції!

У більшості випадків отримання грошового бонусу «на руки» можливо тільки після розміщення на ставках певної суми. Як це працює?

Припустимо, за поповнення ігрового рахунку (депозит) на суму від 10 $ букмекер обіцяє гравцеві бонус в розмірі 100% від суми депозиту, тобто, додаткові 10 $ на рахунок. Однак умови акції вимагають відіграшу цього бонусу у вигляді, наприклад, п’ятикратного обороту внесених коштів. Це означає, що перш ніж вивести бонусні гроші, необхідно розмістити на ставках не менше 50 $.

Похожие страницы: