Справжні друзі малюків

Класика, яка залишається актуальною протягом століть. Так, виробники невпинно розробляють для дітей креативних ляльок, роботів-трансформерів, конструктори, лото і т. д. Але саме з м'якою іграшкою малюк засинає і прокидається, він годинами може розповідати плюшевому ведмедику або зайчику всі свої дитячі прикрощі та мрії. Малюки беруть м'яких забавних звіряток або мультяшних героїв в подорожі, багато хто не розлучаються з ними в садку. Це - «вічний тренд» і про це прекрасно відомо і батькам, і виробникам подібної продукції. 

М'які іграшки - справжні друзі малюків 

Сегодня особое значение имеют мягкие игрушки–персонажи мультфильмов, детям очень нравится играть с любимыми персонажами и везде брать их с собой. Поэтому Мягкие игрушки Дисней - мечта миллионов мальчиков и девочек, с которыми можно не только проигрывать каждую сценку из мультфильма, но и создавать собственные сценарии.

Психологи стверджують, що малюки по-справжньому прив'язуються до м'яких іграшок, вважаючи їх своїми друзями. Бавлячись з плюшевою фігуркою, малюк може зняти свої дитячі стреси, заспокоюючись емоційно. 

Забавні звірятка, ляльки і герої улюблених мультфільмів, виконані з приємної на дотик матерії з наповнювачем з холлофайбер або синтепону, допомагають позбутися від звички, до якої вдаються діти, коли нервують - гризуть нігті. Замість цього карапуз зможе посмикати за вушко плюшеву собачку або ведмедя. Тому купуйте крихітці м'які іграшки, і Ви побачите, як вони подружаться. 

Такий складний вибір м'якої іграшки 

Як вибрати м'яку іграшку? 

Це питання стоїть перед усіма батьками, бабусями і дідусями. Для зовсім маленьких дітей - від року, можна купити яскраву і невелику м'яку іграшку. Дуже добре, якщо вона буде оснащена якимись звуковими ефектами. У цьому віці малюк буде розважатися її розгляданням, перевертанням, вивченням. Вона не повинна бути виконана з матеріалу з ворсом, карапуз буде постійно намагатися «спробувати її на смак». Виріб повинен переносити часті прання. 

Для дітей старшого віку, які вже освоїли рольові ігри, підійдуть більш складні по дизайну м'які іграшки з безліччю деталей. Малюк буде годувати і навчати звірятко чи ляльку, лікувати і укладати спати. Якою буде м'яка іграшка - звірятком чи казковим персонажем - вирішувати лише Вам. 

У магазинах можна знайти і м'які брелоки, які стануть прекрасним подарунком для малюків чотирьох років і навіть молодших школярів. Вони будуть прикрашати ними свої рюкзаки, кімнати або навіть одяг.

Похожие страницы: