Сувеніри середніх розмірів

Всі представлені сувеніри я умовно поділяю на кілька видів:

Маленькі сувеніри. У цю категорію входять всі невеликі пристосування у вигляді авторучок, брелків, запальничок. Для виконання такого роду подарунка не обов'язково шукати якийсь значущий привід, виріб можна просто вручити для підняття настрою.

Бумага упаковочная для подарков на любой вкус и для любого мероприятия и события доступна к заказы по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат.

Сувеніри середніх розмірів. Як правило, це вироби, які підносяться в подарунок колегам, з якими ви дружите і, звичайно ж, партнерам по бізнесу. У цю групу входять елементи посуду, мають гравіювання, шкіряні аксесуари, канцтовари.

Дорогі бізнес подарунки. Це сувеніри класу VIP, що вручаються начальству і перевіреним партнерам. До них відносяться елітні подарунки у вигляді годинника, брендового одягу, книг.

Роль бізнес сувенірів в маркетингу

Сувеніри - це інструмент для просування бізнесу, який характеризується низьким рівнем заяложеності і ще не встиг набриднути публіці. Я з упевненістю можу заявити, що оригінальний подарунок, який в індивідуальному порядку піднесений людині, приверне увагу до бренду. Завдяки вдосконаленим технологіям друку, цілком реальним є нанесення логотипу компанії на такі побутові елементи як:

одяг;

канцтовари;

брелоки;

флешки;

посуд.

Ці елементи кожен день знаходяться в обороті і нагадують власнику про компанії, яка випустила цей бренд. Таким чином, людина мимоволі починає довіряти організації, логотип якої зображений на використовуваному предметі. Тривалість рекламного ефекту ідентична терміну застосування сувеніра. Досить часто, роздача таких сувенірів виконується в безкоштовному порядку, на спеціально проведених зустрічах і конференціях. Кожен відвідувач зустрічі з радістю бере собі сувенір, на підсвідомості відзначаючи щедрість компанії. Це дозволяє створити навколо фірми довірчу атмосферу, а також ореол турботи і дружелюбності. Саме за допомогою бізнес-сувенірів різні організації, завойовують все більшу кількість клієнтів і знижують витрати на рекламу.

Похожие страницы: